• 59 58:19
    4:9
    ()

MITEL Florbalová akademie MB - PSN Tatran Střešovice 4:9
branky: 20. Veronika Zittová, 34. Barbora Doležálková, 51. Barbora Doležálková, 57. Veronika Zittová - 3. Simona Korbelářová, 9. Nikola Hermannová, 12. Nikola Hermannová, 14. Tereza Bystrianská, 23. Michaela Mechlová, 24. Simona Korbelářová, 56. Mariana Býčková, 58. Radka Korbelářová, 59. Simona Korbelářová; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Eva Klementová 27 - Monika Šolleová 14; po třetinách: 1:4, 1:2, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 5:14
58:19 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:9
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová bez asistence (4:9)
57:12 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #94 Michaela Mechlová (4:8)
56:48 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:7
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #63 Barbora Doležálková (4:7)
56:48 Zittová utíká sama na bránu a střílí gól.
55:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Mariana Býčková, asistoval #94 Michaela Mechlová (3:7)
55:04 Býčková sama na středu hřiště střílí přesně na zadní tyč.
52:34 Zittová chytá přihrávku na půlce hřiště.
50:23 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:6
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #96 Veronika Zittová (3:6)
50:22 Zittová našla přesnou přihrávkou Doležálkovou a ta pohodově zakončuje.
48:17 Boleslav se snaží dostat do útočné půlky, ale nedaří se nic vymyslet.
46:06 Tatran opět drží domácí na vlastní půlce a nepouští je k balónku.
44:43 Mechlová střílí do helmy Klementové.
43:33 Tatran kombinuje na vlastní půlce.
41:50 Vranová hledala Zittovou v náběhu, přihrávka k ní nedošla.
41:05 Tatran skoro minutu držel domácí na vlastní půlce ve vysokém presu.
40:01 Úvodní bule pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
38:23 Bauerová ošklivě spadla, ale znovu to vypadá že vše je v pořádku.
37:55 Klementová svým přesunem zabraňuje skoro jistý gól.
36:40 Vyloučen hráč #14 Barbora Lovíšková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
36:35 Máme tu odložené vyloučení.
34:52 Zittová šla do střely z výběhu, ale šlápla na hůl hráčky Tatranu. Rozehrávat budou domácí.
33:19 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:6
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #8 Markéta Kosová (2:6)
33:18 Krásná souhra Doležálkové a Kosové končí za zády golmanky hostí.
30:58 Vypadalo to na zranění domácí hráčky, ale vše vypadá v pořádku.
28:16 Švejdová jakožto poslední hráčka přišla o balón před vlastní bránou. Hráčky Tatranu tuto nabídku nevyužívají.
26:46 Šolleová ubránila 3 na 1.
25:34 Klementová vychytala samostatný únik.
23:53 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:6
23:52 Korbelářová ve vlastním oslabení utekla až za obranu domácích a zakončila za záda Klementové.
22:44 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #10 Kateřina Seemannová (1:5)
22:06 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání
22:05 Domácí naskočili na hřiště v šesti hráčích, bude první vyloučení v zápase.
22:01 Šance Tatranu končí na poslední bránící hráčce.
20:01 Úvodní bule pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:54 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:4
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #8 Markéta Kosová (1:4)
19:53 Zittová svým druhým pokusem překonala branku hostů a snižuje skóre.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:12 Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
15:43 Nebezpečné nahození po zemi na branku hostí.
13:46 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Tereza Bystrianská, asistoval #10 Kateřina Seemannová (0:4)
13:45 Bystriánská úplně sama na středu útočné půlky střílí do šibenice.
12:12 Panešová střílí nad.
11:13 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Nikola Hermannová, asistoval #10 Kateřina Seemannová (0:3)
11:13 Seemannová krásně našla Hermannovou a ta sama před bránou doklepává za záda Klementové.
10:53 Nahození Seifertové končí v první bránící hráčce.
08:34 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
08:33 Tatran krásnou souhrou na jeden dotek posouvá skóre na rozdíl dvou branek.
06:58 Nahození na Doležálkovou končí u Šolleové
04:38 Tatran je víc aktivnější. Boleslav s tím má velké problémy.
02:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #51 Radka Korbelářová (0:1)
02:55 Tatran dokázal doklepat míček až záda Klementové a berou jako první vedení.
02:23 Doležálková netrefuje balón na útočné půlce.
01:14 Tatran kombinoval na útočné půlce a byla z toho střela která končí za mantinelem.
00:15 Prvních pár vteřin hry a Tatran se již dokázal dostat do nebezpečného zakončení.
00:00 Vážení dívaci, vítejte u desátého kola extraligy žen. Na Nové městské hale v Mladé Boleslavi dnes proti sobě nastoupí MITEL Florbalová Akademie MB a PSN Tatran Střesovice.