• 59 58:51
    15:1
    (Buczek)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Finance Novák FBK Jičín 15:1
branky: 3. Barbora Husková, 6. Vendula Maroszová, 7. Michaela Šponiarová, 13. Klára Hrobařová, 14. Barbora Husková, 24. Sara Avonds, 29. Zuzanna Krzywak, 34. Blanka Gajdošová, 36. Sára Seevaldová, 37. Michaela Kubečková, 39. Šárka Staňková, 39. Barbora Husková, 41. Dominika Buczek, 42. Michaela Kubečková, 59. Michaela Kubečková - 5. Michaela Kacelová; rozhodčí: Pavel Hála - Matěj Vrablík; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 12 - Alena Vokatá 37; po třetinách: 5:1, 7:0, 3:0
60:00 Pozápasové ohlasy najdete zde
60:00 Střely celkem 52:13 Nejlepší hráčky: Vítkovice - 17 Tereza Smetanová, Jičín - 86 Michaela Kacelová
60:00 Střely ve 3. části: 11:3
58:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 15:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #8 Dominika Buczek (15:1)
58:51 A poslední trefu utkání si připisuje hattrick kompletující Kubečková
57:28 Střelecké pokusy si v dresu Jičína připsaly Svobodová a Kacelová
56:07 I tempo teď trochu opadlo ale domácí se stále snaží nějaký gól přidat
54:34 Teď se hraje spíš ve středu pole nebo se hráčky nahání po rozích
52:00 Druhá přesilovka vypadala o něco lépe než ta první ale byla rovněž zakončena střelou Šponiarové nad bránu
50:20 Nastoupila přesilovková lajna domácích, která teď nějakou dobu sedí. S těmi faly to bude asi tak, že se trestají jen v desáté minutě
49:26 Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
49:26 Faul na Seevaldovou potrestán. I still don't get it..
48:47 Kubečková z otočky do tyče
47:22 Dobrý blok Gajdošové proti Žůrkové
45:28 Buczek v brejku asi ne moc čistě zastavena
44:14 Hrobařová si teď z jičínských hráček udělala kuželky ale ztroskotala na Vokaté
42:58 Dvě dobré šance Zuzy Krzywak
41:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 14:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #15 Šárka Staňková (14:1)
41:51 Po raketovém úvodním gólu následuje rozebrání obrany hostů
40:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 13:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek bez asistence (13:1)
40:00 Střely ve 2. části: 19:3
38:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 12:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #88 Blanka Gajdošová (12:1)
38:44 Nejprve se Staňková trefuje z druhé vlny a pak Gajdošová oplatila gólovou nahrávku Huskové
38:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #8 Dominika Buczek (11:1)
37:35 První dva zákroky Krištofové v této třetině
36:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:1
36:33 Desátý gól si připisuje Kubeč
35:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #8 Dominika Buczek (9:1)
35:04 Dobře vyřešené přečíslení a ízy džob pro Seevaldovou
33:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Blanka Gajdošová, asistoval #26 Barbora Husková (8:1)
33:37 A hned ve svém prvním střídání se trefuje Gajdošová
32:50 Do hry se dostává druhá skoropolovina domácí sestavy. Ve hře zůstává korát Lenfeldová, Hrobařová a Husková
32:00 Domácí zažili asi i povedenější přesilovky než byla tahle
29:57 Vyloučen hráč #85 Kristýna Bachmaierová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
29:57 Tak ono to s tím sekáním bude asi nějak jinak. Pokusím se tuto záhadu do konce zápasu rozluštit
29:43 Výhoda pro Vítkovice
28:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Zuzanna Krzywak, asistoval #67 Eliška Willmannová (7:1)
28:51 Omlouvám se, tento gól jsem neviděl, čuměl jsem někam jinam
27:52 Další asi 4 zákroky Vokaté
25:00 Žůrková střílí nad
23:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Sara Avonds, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (6:1)
23:04 Brejk domácích 4 na 2 je asi napočtvrté zakončen úspěšnou dorážkou Sary Avonds
22:15 Další sekera, tentokrát na Žůrkovou. Ve státní svátek je to asi dovoleno. Pro mě je to tedy nová informace
21:45 Několik zajímavých akcí v podání Jičína. Domácí vše zvládli zblokovat
20:31 Spadly manťáky od Tempishe po Tejpy.cz, což je první zajímavá událost druhé třetiny
20:00 Střely v 1. části: 19:7
19:59 Vokatá tlak domácích po zbytek třetiny ustála
18:02 Dvě Jánošíkovské sekery na hokejku Maroszové
17:20 Další pološance pro Jičín, jinak jsou v tlaku domácí
15:15 To ale neznamená, že by neuměl zahrozit, teď byla v obrovské šanci Višvaderová. Domácí obrana to ve spolupráci s Krištofovou nějak ukopala
14:05 Jičín taky hraje na dvě pětky, resp. na 11 nebo 12 hráček ale asi z jiného důvodu než Vítkovice
13:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #77 Zuzanna Krzywak (5:1)
13:04 Těžká práce pro Huskovou, z půl metru musela po zemi bekhendem dostat míček do odkryté branky
12:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #29 Klára Hrobařová, asistoval #7 Vendula Maroszová (4:1)
12:40 Hrobařová od manťáku trefuje přesně k tyči
11:25 Dělovky Sary Avonds zatím Vokatá lape
09:59 Tyčka Willmannové
09:16 Ale teď je tu závar před jejich kasou
08:11 Domácí začali na dvě pětky a začínají se dostávat do tempa
06:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #55 Denisa Hyršová (3:1)
06:54 Šponiarová dostala taky hafo času a prostoru a míří v klidu na přední
05:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #3 Michaela Šponiarová (2:1)
05:30 Maroszová míří v klidu na zadní
04:49 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #20 Nikola Kuchařová (1:1)
04:49 Po několika šancích domácích se zblízka prosazuje Kacelová
02:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (1:0)
02:42 Dlouhý pas Ferenčíkové, střela Huskové z otočky a je to 1:0
02:02 První střela hostí končí za manťákem
01:22 První střelu Willmannové Vokatá vyráží
00:00 Dobrý den, začíná utkání desátého kola Extraligy žen mezi zatím stoprocentními Vítkovicemi a desátým Jičínem. Vlajka, visí, ozvučení fungujehráčky jsou nachystané, takže se může začít