6:9
    Adam DELONG
    ()

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice  6:9
branky: 11. Antonín Votava, 34. Lukáš Kafka, 45. Antonín Votava, 56. Jiří Bauer, 57. Mikuláš Komárek, 60. Marek Vávra - 19. Marek Matejčík, 37. Adam Delong, 46. Michal Pažák, 49. Michal Pažák, 50. Jakub Hubálek, 54. Adam Zubek, 57. Jiří Besta, 59. Matyáš Šindler, 60. Adam Delong; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Karel Hodík 21 - Denis Jasiok 8; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:7
60:00 Střely ve 3. části: 6:14
60:00 Konec utkání. Stav 9:6
59:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong bez asistence (6:9)
59:09 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #25 Tom Ondrušek (6:8)
58:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler bez asistence (5:8)
56:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta bez asistence (5:7)
56:27 Vyloučen hráč #86 Marek Matejčík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
56:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #25 Tom Ondrušek (5:6)
56:10 Stav 5:6
55:39 Týmu Vítkovice nebyl uznán gól prop faul, který mu předcházel.
55:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #25 Tom Ondrušek (4:6)
55:19 Hra v 6 se vyplatila stav 4:6
54:56 Chodovský golman opustil bránu, Chodov hraje v 6
53:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #86 Marek Matejčík (3:6)
53:40 Vítkovice otočily průběh utkání a vyhrávají 6:3
49:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #86 Marek Matejčík (3:5)
49:48 Stav utkání 5:3
48:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #65 Adam Zubek (3:4)
48:29 Po dlouhém obléhaní Chodovské obrany se Vítkovicím podařilo prolimit chodovskou defenzivu. Stav utkání 4:3 pro Vítkovice
46:31 Chodov momentálně převážně braní, nicméně Vítkovicím se stále nedaří dát gól, který by změnil stav utkání
45:08 Stav utkání je 3:3
45:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák bez asistence (3:3)
45:07 Vítkovicím byl uznán gól po video rozboru
44:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #9 Mikuláš Komárek (3:2)
44:21 Chodov začína vést. Stav utkání 3:2
43:40 Oba týmy nám předvadí kvalitní a velmi rychlí florbal
41:23 Na míčku je převážně tým Vítkovice
40:02 Buly poslední třetiny vyhrál tým Chodov
40:00 Střely ve 2. části: 3:5
39:01 Konec 2 hrací části. Stav 2:2
38:14 Vyloučen hráč #21 Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
38:14 Hráč Chodova Marek Vávra fauloval protihráče v takové míře, že  opustil hrací plochu a s sebou vzal pár mantinelů
37:30 Golman Vítkovic opustil bránu a Vítkovice hrají v 6
36:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #13 Rostislav Gattnar (2:2)
36:08 Rostislav Gattnar, hráč Vítkovic, vstřelil srovnávací gól. Stav utkání je 2:2
35:49 Hráč Vítkovic s číslem 65 vyslal nebezpečnou střelu směrem k brance Chodova
33:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #85 Jakub Dufek (2:1)
33:17 Hráč Chodova s číslem 48 mění dosud nerozhodné skóre. Stav utkání 2:1 pro Chodov
32:20 Zápas se odvijí zatím vyrovnaně
30:02 Právě  jsme byly svědky několika rychlích útoků a proti útoků.
26:59 Hráč Vítkovic svým pádem zboural polovinu hřiště
26:11 Hráč Chodova s číslem 85 nezvládl únik na bránu
24:59 Hráč Vítkovic s číslem 17 předvedl nádherné akrobatické představení při svém pádu po souboji s hráčem Chodova
23:56 Oba týmy začaly hrát agresivněji a začali více napadat
22:20 Právě proběhlo první střídaní této třetiny
22:15 Vítkovice si sice neustále drží míček, ale Chodov je stejně nepouští přes půlku
21:44 Hra se odehrává převážně na polovině Vítkovic
20:46 Vítkovice vystřelily první střelu této třetiny
20:01 Druhou buly tohoto zápasu vyhrál tým Vítkovice
20:00 Střely v 1. části: 5:8
19:01 Právě začala poseldní minuta první třetiny
18:50 Hra se opět uklidnila a hra prubíhá bez faulů a přerušení
18:30 Mentalita Vítkovic, které prospělo srovnání, je očividně na tom mnohem lépe než předtím
18:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #65 Adam Zubek (1:1)
18:19 V čase 18:19 hráč s číslem 86 z týmu Vítkovice srovnává skóre
17:00 Pozorujeme klidnější hru, která už dlouho nebyla nerušena písknutím
16:04 Chodov hraje v plném počtu
14:04 Vyloučen hráč #29 Martin Skřivánek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
14:04 Hráč Chodova s číselm 29 byl vyloučen za sekání
10:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #14 Ondřej Vošta (1:0)
10:16 Hráč Chodova s číslem 83 mění skóre dosud nerozhodného zápasu. Stav 1:0 pro Chodov
09:40 Zatím sledujeme nádhernou souhru hráčů obou týmu, kteří nám předvadějí nádherné nahrávky
07:09 Hráč 7 z týmu Vítkovice asi přišel o zuby při kontaktu s hráčem Chodova
05:14 Florbalka hrace 12 z týmu Vítkovice záhadně změnila trajektorii pohybu hráče a zkončila mimo hrací plochu
03:36 Míček se zatím pohybuje převážně kolem půlky
01:45 Zatím sledujeme velmi vyrovnané souboje
01:01 Právě byla odehrána první minuta první třetiny
00:03 První buly tohoto zápasu vyhrál tým Chodov