• 60 59:54
    3:10
    ()

PSG PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa 3:10
branky: 46. Peter Nehila, 51. František Vykopal, 55. Marek Zapletal - 20. Ladislav Pekárek, 46. Radek Krajcigr, 52. Jan Peška, 53. Albert Kouba, 54. Václav Vavruška, 55. Daniel Štěrba, 56. Jan Peška, 59. Radek Krajcigr, 60. Jan Peška, 60. Václav Vavruška; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Adam Kohút 21 - Jan Dvořák 19, Milan Švajcr 2; po třetinách: 0:1, 0:0, 3:9
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:54 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:10
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška bez asistence (3:10)
59:15 Peška dáva třetí gól během 4 minut. Tohle je pro Otrokovice až kruté.
59:14 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:9
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #96 Václav Vavruška (3:9)
58:56 Kubíček trefuje tyč.
58:30 Hosté dávají do prázdné a do jejich branky se podívá i náhradní golman.
58:17 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:8
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #3 Jan Peška (3:8)
58:17 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Milan Švajcr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa
56:55 Skvělý zákrok Dvořáka
55:43 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:7
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #77 Radek Krajcigr (3:7)
55:43 ..doslova všechno
54:43 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #50 Štěpán Slaný (3:6)
54:43 Lípě se ovšem daří všechno, na co šáhnou a je to opět o tři branky.
54:13 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 3:5
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Marek Zapletal, asistoval #33 Jiří Halama (3:5)
54:13 Zapletal ale ještě neřekl poslední slovo a krásnou střelou od tyčky snižuje na 3:5.
53:44 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #66 Daniel Štěrba (2:5)
53:44 Domácí začínají odcházet a hosté navyšují.
52:43 Timeout PSG PANTHERS OTROKOVICE
52:43 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #19 Albert Kouba, asistoval #66 Daniel Štěrba (2:4)
52:43 Teď ale pro změnu krásná ťukačka hostů a je to 4:2.
51:57 Na hostujících ultras se začíná značně projevovat dopink značky Staropramen.
51:56 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #5 Ladislav Pekárek (2:3)
51:56 Na druhé straně stačilo hostům značně méně a vedení si berou zpět.
51:35 Další dobrá šance pro Otroky, všechny pokusy ale míří jen do břícha Dvořáka.
51:22 Nutno říct, že se nám hra pořádně přiostřuje.
50:48 Grich opět zapl turbo, ale jeho střele chyběly potřebné parametry
50:06 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #24 Peter Nehila (2:2)
50:06 Otrokovická lajna si teď doslova vyťukala hosty a Vykopal jim to dáva svým gólovým gestem pořádně sežrat.
49:25 Hosté to teď berou opravdu od podlahy a na žádný čistý florbal si moc nehrají.
48:02 Hráči nám teď místo florbalu předvádějí spíš šerm na olympijské úrovni.
47:35 Aby toho nebylo málo, na druhé straně zvoní Kohútovi do uší tyč.
46:59 Infarktové situace, Dvořákovi míček vypadl, ale stihl jej na brankové čáře odpálit pryč
46:55 Velké závary teď před Dvořákovou brankou, bude z toho zajímavá standartka pro domácí.
46:06 Dvořák si ale skvěle počkal a likviduje Ferův nájezd.
46:05 Trestné střílení družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #88 František Vykopal.
46:05 Tak nájezd bude!
46:05 Jenže tu máme opět video, ten VAR už nás štve i ve florecu.
46:05 Výborný zákrok a výhoz Kohúta na Gricha, který zapl turbo, dostal se před obránce, ten ho fauluje a máme tu nájezd!
45:41 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #23 Filip Hrabal (1:2)
45:41 To ovšem očividně naštvalo domácího Nehilu, který okamžitě snižuje.
45:26 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 0:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #20 Antonín Stárek (0:2)
45:26 Velmi šťastný odraz ve prospěch hostů a Krajcigr zvyšuje na 2:0
43:40 Pokus hostů se proletěl jen kousek nad brankou.
43:19 Další těžký zákrok Kohúta
42:01 Šefčík z výkruhu trefuje jen prvního hráče, na cestě dozadu se ale vyznamenal, když výborně zachytil nebezpečný kros.
41:47 Červenkův pokus přizvednut hostující obranou.
41:10 Halama v obrovské příležitosti trefuje nohu Dvořáka.
40:48 hosté v šanci přestřelují nicméně na zemi zůstává ležet domácí Vykopal, snad bude v pořádku.
40:03 Domácí se hned v úvodu poslední třetiny zmocňují míčku a snaží se něco vymyslet.
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
39:07 A Kohút přidává další skvělé zákroky. Dnes je to opravdu zápas obou golmanů
38:17 Pohledná kombinace domácích, jenže Zapletalův pokus jen pozdravil pravou nohu Dvořáka.
37:04 Hosté ve velké šanci a Kohútovi tentokrát pomohlo až břevno.
35:26 Grich se díky své rychlosti dostal až do dobrého zakončení, nutno ale také pochválit hostujícího Dvořáka, který dnes taky čape jak o život.
34:43 Další fantastický zákrok Kohúta, který zkrátka odmítá navýšení hostujícího náskoku.
34:09 Minich v dobré palebné pozici, výborný blok hostů
34:05 Grich se dostal do dobrého protiútoku, jeho prohazovačka mu ale nevyšla.
32:34 Monster save! Kohút se dnes očividně dobře vyspal a předvádí velké věci.
32:09 Velká chyba v domácí obraně, Lípa ale obrovské šanci taktéž zahazuje.
31:36 Vynikající výhoz Kohúta a Otrokovice šli 2v1, bohužel ale trestuhodně velkou šanci zahazují.
30:43 Velká chyba v rozehrávce domácího Medka, který namazal hostům, Kohút ale situaci zachraňuje
29:35 Tvrdý projektil Vykopala, Dvořák stále stoprocentní.
28:00 Hostující hráč vyslal nebezpečný tahák, který si ale výborně pohlídal Kohút
26:38 Medkovo boření se nelíbilo Pekárkovi a oba nakonec končí na trestné.
26:37 Vyloučen hráč #13 David Medek družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
26:37 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
26:37 Medek v několika soubojích boří hráče za hráčem.
25:44 Na druhé straně podržel Kohút.
25:13 Otrokovice opět v dobré šanci, Dvořák je ale stále proti.
23:52 Pro změnu se snaží něco vymyslet domácí, obrana hostů je zatím pevná.
22:52 Lípa se drží míčku a tlačí pantery.
22:22 Hosté pohrdají velkou šancí
20:27 Vykopal vyslal hned z úvodu tvrdou ránu, Dvořák ale připraven.
20:00 Střely v 1. části: 5:5
19:53 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #77 Radek Krajcigr (0:1)
19:53 Že já něco říkal..
19:17 Blíží se závěr první třetiny, která nám krom gólu nabídla snad vše. Vypadá to na zajímavý zápas.
17:32 A hostující výzva byla vyslyšena! Gól odvolán, jedeme zase od nuly.
17:32 Máme tu ale trenérskou výzvu hostů, uvidíme jak situace dopadne.
17:32 Medek prostrčil na domácího kapitána, který otevíra skóre.
15:10 Dobrý blok Jurčíka.
12:53 Sovják z otočky, taktéž těsně vedle
11:45 Hrabal se skvěle uvolnil, jenže o kousek minul levou tyč branky.
10:41 Místo míčku nám tu teď lítají hokejky, tak se nám radši spustila první komerční přestávka.
09:39 Domácí šli 3na1, ale od radosti jim odpomohl skvělý zákrok Dvořáka
08:40 Začíná se hrát nahoru dolů, šance se objevují na obou stranách.
07:57 Výborný Kohút.
06:47 Červenka v dobré pozici jen do masky hostujícího golmana.
06:23 Výhoz Kohúta odskočil Vykopalovi od hokejky, výborně ale zabojoval a vynutil si faul.
05:26 Kubíček se dostal do dobré palebné pozice, branku ale netrefil.
04:27 Utkání nabíra na tempu, z protiútoku se snažili udeřit hosté, přišel ale dobrý blok domácí obrany.
04:01 Slaný natáhl někde u půlky, svatyni Kohúta ale přestřelil.
02:53 Domácí na míčk, ale těžce se dostávají přes zabezpečenou obranu hostů.
01:12 Až z Lípy k nám zavítali tříčlenní ultras s názvem "Peklo severu" a nutno dodat, že i přes jejich hubený počet dodávají slušnou kulisu. Snad jim hlasivky vydrží :)
00:33 Dobré zachycení Kelemena a domácí se cpou dopředu.
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Dámy a pánové vítám vás na posledním kole základní části naší Superligy. Panteři se dnes utkají s Českou Lípou, se kterou se budou chtít naladit na play-down, kde už půjde naprosto o vše. Příjemný zážitek.