59
  • 59 58:18
    Hurrican

ACEMA Sparta Praha - FB Hurrican Karlovy Vary 5:4
branky: 6. Dominik Bartoš, 9. Marek Zouzal, 16. Robert Košir, 26. Jan Marvánek, 49. Radim Křenek - 18. Michal Strachota, 19. Michal Zeman, 21. Michal Klápa, 31. Tomáš Navrátil; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 550; zásahy brankářů: Viktor Hejna 10 - Jan Eckhardt 26; po třetinách: 3:2, 1:2, 1:0
60:00 Střely ve 3. části: 10:3
59:55 Drama až do konce. Všechny tři body nakonec zůstávají doma. Rozhovory po utkání Sparta - Karlovy Vary
58:58 Balon už skoro doputoval do prázdné branky. Na poslední chvíli ho však vypíchl Navrátil.
58:18 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
58:18 Eckhardt zůstává na střídačce. Vary jdou do šesti.
57:13 Navrátil ze středu netrefuje zařízení.
55:46 Sparta přesilovku nevyužila.
54:26 Domácím to dnes moc nestřílí.
53:46 Vyloučen hráč #28 Michal Zeman družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
53:12 Rozhodčí mají znovu ruku nahoře. Tentokrát se bude vylučovat na straně karlovarských.
52:19 Vary blokují všechny sparťanské střely.
50:22 Neskutečné zákroky obou golmanů.
48:37 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #89 Mikuláš Krbec (5:4)
48:37 Halou zní pátá. Křenek z dálky trefuje přesně.
47:13 Spartě se nedaří překonat hostujícího golmana.
46:18 Čermák přehodil Eckhardta. Vracející se obránce ale vyškrábl balonek z brankové čáry.
45:34 Sparta je hodně zatažená. Vary tak mají hodně prostoru.
45:01 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
44:37 Rozhodčí mají znovu ruku nahoře. Vary nám ukážou znovu svou přesilovku.
44:04 Eckhardt neskutečnými zákroky drží Vary v zápase.
43:36 Krbec si najel před Eckhardta. Ten bez problémů chytá.
43:17 Zahraj mohl pálit do prázdné. Střela mu ale nesedla.
42:27 Sparta se snaží něco vymyslet. Obrana hurikánů je ale precizní.
41:16 Čermák proti Eckhardtovi dnes už po několikáté neuspěl.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny znovu pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:56 Kolstrunk to zkusil Eckhardtovi poslat mezi nohy. Ten mu to ale překazil.
38:34 Sedláček teď přecenil své schopnosti a daroval Varům obrovskou šanci. Hurt netrefuje zařízení.
37:32 Sparta drží balon a ukrajuje cenné vteřinky karlovarské přesilovky.
37:06 Vary zatím z přesilovky nic moc nevymysleli.
36:09 Vyloučen hráč #81 Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
35:05 Vary v šesti, bude se vylučovat.
33:30 Eckhardt má dnes hodně práce.
33:08 Čermák vytřel podlahu se Strachotou. Počínal si však u toho nedovoleně.
32:18 Zemanova dalekosáhlá střela končí za mantinelem.
31:12 První lajna domácích trápí Vary na jejich polovině.
30:07 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 Tomáš Navrátil, asistoval #28 Michal Zeman (4:4)
30:07 Navrátil z otočky na bližší znovu vyrovnává.
27:59 Marvánek to zkusil ze stejného místa, ze kterého před chvílí vstřelil gol, tentokrát si ale Eckhardt na jeho střelu počíhal.
27:15 Čermák se marně snaží prokličkovat kompaktní obranu hostí.
26:56 Košir zákeřnou střelou potrápil hostujícího golmana.
25:46 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Jan Marvánek, asistoval #14 Marek Zouzal (4:3)
25:46 Zouzal na Marvánka. Ten krásnou střelou ze zátahu vrací Spartě vedení.
24:21 Pro Spartu není těžké dostat se za obranu soupeře. Dostat ale balonek za Eckhardtova záda je teď asi nadlidský úkol.
23:29 Hosté dlouho drží balon. Domácí se marně snaží o zisk.
22:43 Pruner si s hráči Varů vyřizuje účty.
21:58 Sparta z tutových šancí žádný gól nevstřelila.
20:59 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (3:3)
20:59 Vary využívají přesilovku a srovnávájí stav utkání.
20:01 Buly znovu pro Spartu. Vary však hned získávají.
20:00 Střely v 1. části: 12:4
19:54 Vyloučen hráč #24 Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení
19:54 Marvánkovi se nelíbilo, že mu hostující hráč zablokoval střelu. Chytl ho tak za dres a švihl s ním o zem. Vary si tak střihnou přesilovku.
18:49 Eckahrdtův rozštěp by záviděla leckjaká gymnastka.
18:08 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #28 Michal Zeman, asistoval #70 Matěj Svatek (3:2)
18:08 Tak tohle si Hejna za rámeček opravdu nedá. Skoro až bizardním golem snižuje Zeman.
17:06 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #15 Matyáš Velc (3:1)
17:06 Velc krásně vyřešil brejkovou situaci. Prakticky do prázdné uklízí Strachota.
15:46 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #81 Matěj Čermák (3:0)
15:46 Košir dorazil na hraně malého brankoviště Čermákovu střelu. Rozhodčí gol uznává, ale Eckhardtovi se to nelíbí.
15:43 Kuchynka v souboji s Kalašem. Pro oba na hřisti nebylo dost místa a tak druhý jmenovaný končí za mantinelem.
14:23 Kareš agresivním napadáním získal balonek.
13:45 Fišer neměl seřízená mířidla a málem trefil rozhodčího do hlavy.
12:23 Čermák sám před Eckhardtem. Karlovarského golmana nedokázal prostřelit.
11:34 Atmosféra v hale je dnes opravdu výborná.
10:47 Juha zalehl hostujícího hráče. Vary tak budou rozehrávat.
09:43 Krásný blok od Kuchynky!
08:43 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #24 Jan Marvánek (2:0)
08:43 Přízemní střelou navyšuje sparťanské vedení Zouzal.
07:38 Zahraj se vydal do bleskového útoku. Hejna připravený.
06:48 Ukázkové přihraj a běž od Křenka. Eckhardt kryje.
05:21 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #6 Dominik Bartoš, asistoval #36 Daniel Fišer (1:0)
05:21 Perfektní Fišerovu nahrávku zúročil Bartoš a Sparta se ujímá vedení.
04:43 Sparta má jednu šanci za druhou. Eckhardt zatím stoprocentní.
03:53 Čermák se vymotal až před hostujícího golmana, ten jeho zakončení vykryl.
03:18 Vary kombinují na útočné polovině Sparty. Nic zajímavého ale zatím nevymysleli.
01:44 Košira na středu nikdo nebránil, tak zkusil ze středu pálit. Trefil však pouze clonícího Čermáka.
00:44 Vary v obranném rohu získali balon a kombinují.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrává domácí Sparta.