60
  • 60 59:40
    2

1. SC TEMPISH Vítkovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 10:2
branky: 6. Lukáš Fukala, 8. Marek Matejčík, 25. Adam Delong, 27. Jakub Hubálek, 28. Matyáš Šindler, 40. Jakub Hubálek, 48. Adam Delong, 58. Michal Pažák, 58. Štěpán Kaleta, 58. Jiří Besta - 38. Daniel Gärtner, 50. Štěpán Švejda; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; diváků: 186; zásahy brankářů: Denis Jasiok 15 - Aleš Křepelka 16; po třetinách: 2:0, 4:1, 4:1
60:00 Ohlasy po utkání najdete zde
60:00 Střely celkem 26:17 Nejlepší hráči: Vítkovice - 24 Denis Jasiok, TJ SKV - 74 Daniel Gärtner
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
59:40 Vyloučen hráč #37 Štěpán Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
59:40 Takže asi dohrajeme ve čtyřech
58:58 Vyloučen hráč #92 Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
58:58 Ještě jedna možnost pro hosty na korekci výsledku
57:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 10:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #72 Adam Delong (10:2)
57:43 Standardka z druhého rohu a rovněž nepohlídaná
57:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #92 Štěpán Kaleta, asistoval #14 Lukáš Fukala (9:2)
57:19 Hned na to velká šance Fukaly a standardka, kterou proměňuje Kaleta
57:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #55 Jakub Hubálek (8:2)
57:13 Pažák vystihl rozehrávku hostí a nakonec sám akci po souhře s Hubálkem zakončuje
54:06 Křepelka vystoupil proti Zubkovi a zastavujen jeho akci nohama
51:42 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
49:58 Besta přízemní střelou míjí
49:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #27 Lukáš Gregor (7:2)
49:26 Švejda z vrchu z první prostřeluje Jasioka
49:00 Sidunov šetří vteřinky pro domácí
48:32 Vyloučen hráč #27 Michal Pažák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
47:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #77 Ondřej Vítovec (7:1)
39:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #72 Adam Delong (6:1)
39:40 Hubálek se s přesilovkou nepáral a příklepem proměňuje přesku
39:31 Vyloučen hráč #11 Ondřej Plíhal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
39:31 Po prvním gólovém úspěchu zaznamenávají hosté i první vyloučení za sekání
37:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Daniel Gärtner, asistoval #4 Tomáš Gärtner (5:1)
37:54 Daniel Gärtner z brankoviště zaznamenává první úspěch hostí
35:59 A znovu výborný zákrok gólmana domácích
35:26 Pergler střílí z úhlu ale Jasiok kryje
33:39 Vyloučen hráč #55 Jakub Hubálek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
33:39 Domácí drtivě vedou i na vyloučení
33:05 Parádní zákrok Jasioka proti Kuželovi
27:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler bez asistence (5:0)
27:26 Šindler rozehrál standardku překvapivě rychle nad rameno Křepelky
26:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #17 Jan Šebesta (4:0)
26:51 Matejčík si povodil čtveřici hráčů hostí, našel Šebestu a ten vyšperkoval akci přihrávkou na volného Hubálka, který ten to nasmažil do prázdné
26:00 Vyloučen hráč #30 Ondřej Jankovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká florbalka
26:00 Jankovský dnes podruhé na trestné.
25:11 Sprinterský souboj Pažáka s Perglerem skončil remízou v rohu hřiště
24:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #25 Matyáš Šindler (3:0)
14:22 Hájek v dobré pozici ale Hatala proti němu včas vystoupil
12:03 Hubálek se vymotal do zajímavé pozice ale jeho přízemní střelu Křepelka vyráží
09:02 Švejdu vylapal Jasiok
08:28 Vyloučen hráč #30 Ondřej Jankovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
08:28 Jankova závora je odměněna dvojkou
07:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #24 Denis Jasiok (2:0)
07:42 Hosté spálili velikou šanci, Jasiok vyhazuje míček na volného Matejčíka a ten v klidu zvyšuje
06:56 Trojáček nás po souboji s jedním z domácích hráčů navštívil u pořadatelského stolku
05:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #30 Ondřej Jankovský (1:0)
05:22 Fukala se vytočil od manťáku na střed a trefuje nad rameno Křepelky
03:36 Rosťa Gattnar po otočce zpoza kasy bekhendem nastřeluje druhou tyč
01:59 Zubek nastřeluje tyč
00:48 Delongova střela byla zblokována nad