• 60 59:59
    3:9
    (Pešat)

BLACK ANGELS - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:9
branky: 11. Jakub Hromada, 12. Adam Bouček, 20. Jakub Renčín - 12. Marek Bräuer, 17. Lukáš Pešat, 21. Marek Bräuer, 31. Jan Daniš, 53. Lukáš Pešat, 55. Marek Bräuer, 55. Ladislav Gál, 57. Marek Bräuer, 60. Marek Bräuer; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 98; zásahy brankářů: Daniel Körber 16 - Jan Binder 14; po třetinách: 3:2, 0:2, 0:5
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #50 Lukáš Pešat (3:9)
59:59 Sekundu před koncem ještě střílí gól Bräuer.
56:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #79 Patrik Němec (3:8)
56:47 Bräuer z dálky dokázal trefit branku a asi definitivně potvrzuje vítězství hostů.
55:59 Körber při návratu na hřiště ze střídačky musel dohonit míček padající z dálky do branky. V jednu chvíli se už zdálo, že ho podběhl, ale nohou nakonec dokázal udělat zákrok.
54:31 Timeout BLACK ANGELS
54:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #16 Lukáš Herblich (3:7)
54:31 FBC se ihned po buly zmocnila míčku, vyslala Gála do samostatného úniku na Körbera, který střílí gól.
54:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #10 Adam Choma (3:6)
54:22 Nedáš dostaneš... Po zákroku Bindera se ostravští vyřítili dopředu a zakončili přesně.
52:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #53 Marek Bräuer (3:5)
52:07 Körber na své agresivní vyjetí tentokrát doplatil, když ho Pešat kličkou obešel a po zemi vstřelil gól.
48:15 Hromada vzduchem z rohu přihrál do předbrankového prostoru, kde čekal Matěj Boček, ten ale nedokázal míček trefit přesně.
47:32 Binder ramenem likviduje Hanákovu prudkou střelu.
44:07 Míček teď asi kouzlem zůstal před brankovou čárou Ostravy, když Binder opět předvedl neskutečný zákrok.
42:12 Körber se nenechává svými reakcemi Binderem zahanbit, právě dokázal zpacifikovat nezbedný míček na brankové čáře.
40:01 Úvodní vhazování třetí třetiny pro Black Angels.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
38:44 Binder opět předvedl své rychlé reakce, když se dokázal svižně přesunout a zneškodnit Renčínovu střelu po krosové přihrávce.
36:20 Míček se v situaci 3 na 2 dostal k Bačinskému, který ve finální fázi akce stál sám před Binderem. V rychlosti ale nedokázal přesně zakončit a míček skončil vedle branky.
34:01 Binder po přesunu těžkým zákrokem drží vedení hostů.
32:30 Burian z otočky v první přesilovce domácích v utkání trefuje Bindera pouze do hrudi.
32:06 Vyloučen hráč #53 Marek Bräuer družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:36 Blaci se dlouho poctivě bránili, po minutě a půl ale dostali góla z dorážky v těsnosti malého brankoviště.
30:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Daniš, asistoval #53 Marek Bräuer (3:4)
29:49 Bräuer trefuje jen tyč.
29:09 Vyloučen hráč #26 Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
26:51 Binder se vleže ještě dokázal natáhnout rukou po střele po kličce Jakuba Bočka a kazí tak domácím radost.
23:59 Po minutě domácího oslabení se dokázali Blaci po většinu času bránit s míčkem na čepeli.
22:59 Vyloučen hráč #46 Jan Bauman družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
22:59 Na začátku druhé třetiny se kbelští diváci dočkali první početní výhody, konkrétně pro ostravské FBC po faulu Baumana.
21:19 Burian chtěl zakouzlit před Binderem, klička se mu ale nakonec nepovedla.
20:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #85 Lukáš Pobořil (3:3)
20:33 Bräuer se dokázal zorientovat před Körberem dřív jak obránci domácích, dokázal proto úspěšně dorazit střelu Pobořila.
20:01 První buly druhé třetiny pro domácí Angels.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:20 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #71 Jakub Boček (3:2)
19:20 Ostrava dokázala nějakou dobu získat míček jen na chvíli, než jim ho blaci opět vzali. To vyvrcholilo střelou Jakuba Bočka, která se před brankou odrazila od Renčína.
16:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #79 Patrik Němec (2:2)
16:50 Po sérii rychlých přihrávek se ocitl Pešat na středu hřiště a časem na přesné zakončení. Ten touto příležitostí nepohrdl.
11:58 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #86 Adam Bouček, asistoval #55 Jakub Hromada (2:1)
11:58 Bouček mohutným nápřahem střílí z první a prostřeluje přesunuvšího Bindera na bližší tyči.
11:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
11:05 Ostrava záhy odpovídá, když se po průnikové přihrávce Pešata prosazuje Bräuer.
10:01 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #86 Adam Bouček (1:0)
10:01 Gól jak z komedie! Z nebezpečné standartky sjel Boučkovi míček z čepele a už to vypadalo, že je příležitost zmařená. Hromada pak ale zády k brance plácl do balonku patkou čepele a dává gól.
09:12 Za Blacky první střelu na branku vyslal až po devíti minutách hry Jakub Boček.
05:21 Blaci zatím při rozehrávce velmi riskují, čímž dávají hostům příležitosti k protiútokům.
04:46 Körber Mikolášovi zmenšil úhel dobrým vyjetím, ten se tak z nebezpečné vzdálenosti nedokázal prosadit.
03:31 První střelu zápasu vyslal Pobořil na Körbera, domácího brankáře ale trefil jen do hrudi.
02:39 Ostravskou střelu zblokoval Novotný.
00:01 Úvodní vhazování první třetiny vyhrála Ostrava po přestupku Píchy.
00:00 Statistiky mužstev: BLACK ANGELS: 7. průběžné místo, 36 bodů, 150 vstřelených branek, 157 obdržených branek, 39,13 % úspěšnost přesilovek, 60,47 % úspěšnost oslabení FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: 8. průběžné místo, 31 bodů, 122 vstřelených branek, 137 obdržených branek, 27,59 % úspěšnost přesilovek, 46,88 % úspěšnost oslabení
00:00 Statistiky nastupujících golmanů: BLACK ANGELS: Daniel Körber - 72,98 % úspěšnost zákroků; 6,46 oG na zápas,  FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Jan Binder - 75,92 % úspěšnost zákroků; 4,98 oG na zápas
00:00 Tahouni mužstev: BLACK ANGELS: Jakub Boček - 22 G, 17 A, 39 KB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Marek Bräuer - 29 G, 12 A, 41 KB
00:00 Zápasy mezi těmito týmy bývají velice vyrovnané, o tom svědčí i poslední vzájemné střetnutí z prvního prosince, kdy se muselo rozhodnout až v nájezdech. Pro Blacky tehdy vítěznou branku vstřelil Renčín, skvěle zachytal i Körber, který chytil všechna tři trestná střílení. Nutno však podotknout, že i když jsou tyto zápasy velmi těsné, Ostrava dokázala brát více bodů než její soupeř pouze jednou od začátku sezony 2020/2021.
00:00 Vážení fanoušci florbalu, vítejte u textového přenosu 24. kola Livesport Superligy z pražských Kbel, kde domácí BLACK ANGELS vyzvou FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.