58
  • 58 57:34
    Otrokovice

PSG PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS 6:8
branky: 13. Jiří Halama, 31. Pavel Jurčík, 34. Peter Nehila, 36. František Vykopal, 39. Peter Nehila, 56. Filip Hrabal - 5. Matouš Burian, 8. Radek Hanák, 12. Jakub Renčín, 22. Jakub Hromada, 31. Tomáš Čáslava, 34. Jakub Boček, 47. Jakub Boček, 50. Matouš Burian; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 4:4; využití: 1:2; diváků: 163; zásahy brankářů: Adam Kohút 10 - Ondřej Matiášek 9; po třetinách: 1:3, 4:3, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 3:5
59:02 Hosté stříli do prázdné branky, ale zvoní pouze tyč.
58:22 Hrabal úplně sám před golmanem, bohužel jak všichni víme, tenhle kluk potřebuje na gól aspoň čtyři šance, tohle byla třetí..
57:34 Timeout PSG PANTHERS OTROKOVICE
57:34 Karel Ševčík si bere time-out. Poslední šance se zápasem něco udělat.
57:31 Domácí se snaží ale ne a ne z toho něco být.
56:04 A domácí to zkouší v šesti.
55:20 Domácí v další obrovské šanci, ale tentokrát výborný Matiášek.
55:12 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 6:8
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #7 Tomáš Sovják (6:8)
55:12 A to něco se přece jenom děje! 6:8.
54:55 Domácí na balónku a snaží se se zápasem ještě něco udělat.
52:54 Halama se krásně vymotal mezi dvěma hráči, ale též přestřeluje.
52:27 Hosté ve velké přiležitosti přestřelují kasu domácích.
51:45 Pěkná kombinačka hostů, jenže střelecký pokus skončil opět pouze na Matiáškovi.
51:07 Domácí si s kolotočem Blacků poradili a ubránili oslabení.
49:25 GÓL BLACK ANGELS! 5:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #26 Daniel Ludvík (5:8)
49:25 Hosté si s přesilovkou 5 na 3 poradili hodně s přehledem a přidávají další gól.
49:07 Vyloučen hráč #33 Jiří Halama družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za zvedání florbalky
49:07 Hostující hráč se doslova probojoval mezi třemi domácími a tak jim nezbylo nic jiného než faulovat. Otrokovice teď čekají napínavé chvíle.
48:24 Vyloučen hráč #22 Marek Zapletal družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
48:24 Za mě opět dost zbytečné, tentokrát vyloučení. Zapletalovi se zamotala hokejka mezi nohy protihráče, ten spadl a zbytek je historie.
46:30 GÓL BLACK ANGELS! 5:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #99 Jakub Renčín (5:7)
46:30 Troufnu si říct dost zbytečná ztráta domácích, kterou hosté okamžitě trestají a odskakují na rozdíl dvou branek.
45:18 Nehila krásně našel zpoza branky Vykopala, který ale ve skvělé přiležitosti trefil pouze blok.
44:20 Hosté se ale opět dostali v oslabení do úniku, Kohút ale drží svůj tým.
43:50 Hanká si neodpustil zbytečné brikule a nabídl domácím další přesilovku.
43:49 Vyloučen hráč #93 Radek Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry
42:32 Tvrdá střela Zapletala zblokována.
41:15 Výborný zákrok Kohúta.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
38:41 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 5:6
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #7 Tomáš Sovják (5:6)
38:41 Další nádherná kombinace otrokovické lajny, Zapletal na Sovjáka a ten krásnou žabkou našel Nehilu, který už jen doklepával do branky.
37:30 V posledních minutách druhé třetiny se hraje opravdu bojovný florbal nahoru dolů.
35:08 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 4:6
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #24 Peter Nehila (4:6)
35:08 Krásná kombinace. Nehila vybojoval míček na půlce, vyslal samotného Vykopala a ten si tváří v tvář naprosto vychutnal Matiáška.
33:50 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 3:6
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #23 Filip Hrabal (3:6)
33:50 Domácí ale nic nevzdávají a opět snižují průběžný stav.
33:30 GÓL BLACK ANGELS! 2:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček bez asistence (2:6)
33:30 Velké nedorozumění domácích, kteří si dávali tak dlouho přednost, až se samotného míčku na středu hřiště zmocnil Boček a navýšil náskok hostů.
31:30 Nebezpečná teč hostů, kterou Kohút zvládnul vytěsnit maskou.
30:42 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 2:5
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #21 Pavel Jurčík, asistoval #66 Daniel Minich (2:5)
30:42 Jurčík napravil svůj nepovedený nájezd a snižuje skóre.
30:02 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #9 Marek Fryš (1:5)
30:02 Ani to ale Blackům nezabránilo navýšit svůj náskok.
29:38 Jurčík si míček navedl na forhend, ale Matiášek si s jeho pokusem poradil. Nicméně kvůli nevyslyšené trenérské výzvě se na trestné objevil ex-otrokovický hráč Pepík Štouračů za "zdržování hry".
29:37 Trestné střílení družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #21 Pavel Jurčík.
29:37 Vyloučen hráč #30 Josef Štourač družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry
29:37 Trenérská výzva vyslyšena nebyla a domácí mají k dispozici trestné střílení.
29:37 Domácím byl písknut nájezd, to se ale trenerům hostů moc nezdá a berou si tak trenérskou výzvu.
28:25 Zapletalův kros vystihl jeden z hráčů hostí a sám se řítil na Kohúta. Ten ale domácí podržel vynikajícím zákrokem.
27:41 Vyloučen hráč #17 Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
27:41 Burian se provinil proti pravidlům a domácí mají k dispozici druhou přesilovku.
26:45 Obětavý blok Zapletala proti nebezpečné střele hostů.
26:01 Grlický v dobré střelecké přiležitosti trefuje jen do hostujícího golmana.
25:30 Dobrý pres hostů, ale domácí míček udrželi.
24:20 Tvrdý zákrok Sovjáka, který byl ale podle všeho čistý.
23:17 Dobrá práce Kubíčka v útočném pásmu.
22:37 Výborný zákrok Kohúta.
22:15 Hosté trefují tyč.
21:55 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #7 Matěj Boček (1:4)
21:55 Krásný pas přes celé hřiště na Bočka, který naservíroval Hromadovi až do prázdné brány.
21:20 Vykopal v dobré šanci ale Matiášek pozorný.
20:03 Domácí se hned od začátku třetiny tlačí dopředu.
20:00 Střely v 1. části: 4:7
19:52 Dobrý tlak domácích, kteří ale ne a ne trefit bránu.
19:02 Vykopal si těsně nad bránu hostů
18:23 Výborný blok hostů proti tvrdé střele domácích.
17:46 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
17:09 Sekera na domácího Gricha a domácí se taktéž dočkají první přesilovky.
16:06 Hosté díky skvělým zákrokům Kohúta zatím nemůžou najít recept na využití své druhé přesilovky.
14:19 Vyloučen hráč #3 Filip Horák družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra na zemi
14:19 Máme tu další zajímavé vyloučení, tentokrát to odnesl domácí Horák za hru na zemi.
12:35 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 1:3
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Jiří Halama, asistoval #12 Martin Grlický (1:3)
12:35 Nához přes celé hřiště, drobná teč Halamy a z čista jasna to máme 1:3.
11:40 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #9 Marek Fryš (0:3)
11:40 Krásný kros přes šířku hřiště a Renčín využívá první přesilovku.
10:46 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za opakované přestupky
10:46 Sovjákovi se nasčítali jeho fauly a půjde si na 2 minuty spočnout.
07:25 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #34 Tomáš Čáslava (0:2)
07:25 Na druhé straně se do střely opřel Hanák a od břevna poslal míček až za Kohútova záda. Citelná rána pro domácí po nadějném tlaku.
07:13 Opět střela do hostujícího golmana a hráči Blacků odpálili míček poskakující před prázdnou bránou.
06:28 Na druhé straně opět velké střelecké přiležitosti pro domácí, Matiášek ale nadvakrát na výbornou.
05:58 Hosté šli 2na1, Halama ale výborně na poslední chvíli zachytil přihrávku do prázdné brány.
04:57 Teď velká šance domácích, golman ale výborně zasáhl.
04:25 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #14 Martin Obuškevič (0:1)
04:25 Burian prošel jak nůž máslem až na malé brankoviště a bekhendovým blafákem překonal Kohúta. 0:1.
03:05 Halama se vytočil kolem brány a dostal se do zajímavé šance, branku ale přestřelil.
01:36 Nebezpečná ztráta domácích, ale Šefčík včas zachytil míček.
00:01 Úvodní buly pro hosty
00:00 Dámy a pánové vítám vás u dnešního online přenosu 23. kola Livesport Superligy. Dnes se Otrokovice na domácí půdě střetnou s hosty z Black Angels. Přeji příjemnou zábavu.