2:9
    Michal PAŽÁK
    (Zubek)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice  2:9
branky: 34. Martin Šulc, 35. Matěj Sedláček - 6. Šimon Hatala, 10. Adam Delong, 14. Adam Zubek, 30. Martin Gattnar, 31. Adam Zubek, 50. Adam Delong, 59. Adam Delong, 60. Martin Gattnar, 60. Michal Pažák; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 222; zásahy brankářů: Jan Binder 9 - Lukáš Souček 4; po třetinách: 0:3, 2:2, 0:4
60:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráčů najdete zde.
60:00 Střely ve 3. části: 3:8
59:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #65 Adam Zubek (2:9)
59:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #14 Lukáš Fukala (2:8)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:28 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
58:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong bez asistence (2:7)
57:17 Vítkovice už si šetří čas a drží balónek na své polovině.
55:52 Chatrný to vzal na sebe, projel si hřiště, avšak finále této akce, tedy střela, opět končí v bloku.
54:33 Ostrava přichází o míček a Binder urychleně spěchá do brány.
53:52 Chatrný pálí do bloku.
52:58 Domácí to zkouší v šesti.
51:34 Opět krásná kombinace domácích, Brauer však nedokázal nasměrovat balónek za Součkova záda.
49:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #13 Rostislav Gattnar (2:6)
48:58 Na druhé straně pálí Mikoláš, jeho střela končí v bloku protihráčů.
48:23 Pažák dostal nabito na střed, míček však míří přímo do hrudi Bindera.
46:32 Ostrava obléhá polovinu hostů.
44:46 Výkon FBC se od poloviny druhé třetiny výrazně zvedl, Vítkovice naopak celkem slevily.
43:50 Chybu Kuczery Delong nezúročil.
42:48 Hraje se nahoru dolů.
41:07 Domácí se dostali na útočnou polovinu, kde však za chvílí ztrácí míček po nepřesné přihrávce.
40:01 Buly pro Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 3:4
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:45 Nyní prozkoušel Bindera Delong, Binder touto zkouškou prošel.
36:38 Herblich to zkusil z otočky, bohužel pro něj míjí bránu.
34:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #64 Matěj Sedláček, asistoval #20 Adam Mikoláš (2:5)
34:50 Hosté trošku povolili, čehož domácí hned využívají a snižují na 2:5.
33:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #6 Martin Šulc, asistoval #16 Lukáš Herblich (1:5)
33:51 Herblich šikovně přebral míček jednomu z protihráčů, nahrál Šulcovi na střed a ten si pak projel celé hřiště a neskutečně zakončil.
33:04 Vítkovice opět kombinují na své polovině a čekají na skulinku v domácí obraně.
31:56 Zápas je velmi ostrý z obou stran.
30:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #86 Marek Matejčík (0:5)
30:33 Netrvalo to dlouho a Zubek se opravdu prosadil.
30:23 Zubek už se skoro prosazoval, avšak Binder mu jeho pokus eliminoval.
30:02 Vyloučen hráč #32 Marcel Jakubec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení
29:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:4
28:45 Zubek s Hubálkem kombinují na vlastní polovině.
27:34 Dnešní utkání v hale sleduje 222 diváků, děkujeme!
26:26 Parádní kombinace Brauera s Pobořilem, druhý jmenovaný však nakonec trefuje pouze Součkovu nohu.
25:18 Hosté hrají v plném počtu.
24:52 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #7 Daniel Chatrný.
24:15 Ostrava v přesilovce zatím bez střely.
23:18 Vyloučen hráč #12 Martin Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
22:54 Hra se přelévá ze strany na stranu.
21:12 FBC nyní drží Vítkovice uzavřené na útočné polovině.
20:01 Buly pro domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 0:5
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:12 Hosté se sice drží na míčku, dlouho však neměli obstojnou šanci.
16:38 Mikoláš dokázal vybojovat míček od Vítkovic a bere svůj tým do protiútoku.
15:54 Dobrá kombinace Delonga a Gattnara jen tak tak nekončí gólem.
14:22 Hosté opět obléhají útočnou polovinu.
13:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:3
12:37 Vítkovice uklidňují hru na vlastní polovině.
10:12 Chatrný vypálil neskutečnou pecku, Souček vyráží helmou.
09:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:2
09:02 Podobná situace, Delong vybojoval míček a šel sám na bránu, nakonec zakončuje kličkou do bekhendu.
08:02 Nyní probíhá boj o míček na středu hřiště.
06:43 FBC drží míček ve svém obranném pásmu.
05:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #47 Šimon Hatala bez asistence (0:1)
05:18 Choma vystřelil přímo do bloku Hataly, který si míček zpracoval a běžel sám na bránu. Binderovi nedal šanci.
04:15 Domácí se v zápase zatím moc nechytají, snad se brzy dostanou do tempa.
02:58 Kuczera šikovně vypíchl míček Hatalovi, naneštěstí si ho odrazil moc daleko a zmocňuje se ho Vítovec.
01:54 Hosté od začátku vyvíjejí velký tlak a hraje se hlavně na domácí polovině.
00:48 První střelu zápasu vyslal ze své hole Vítovec, Binder v klidu vyráží.
00:01 Úvodní buly vyhrál pro svůj tým Vítovec.