8:6
    Jakub BOČEK
    (Ludvík)

BLACK ANGELS - FBC 4CLEAN Česká Lípa 8:6
branky: 28. Jakub Boček, 30. Matěj Boček, 33. Marek Fryš, 36. Radek Hanák, 36. Jakub Renčín, 47. Tomáš Čáslava, 53. Jakub Hromada, 59. Jakub Boček - 25. Tomáš Kadlec, 39. Ladislav Pekárek, 49. Štěpán Slaný, 52. Jan Peška, 55. Radek Krajcigr, 57. Antonín Stárek; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 583; zásahy brankářů: Daniel Körber 12 - Jan Dvořák 13; po třetinách: 0:0, 5:2, 3:4
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:56 Doležal nedokázal trefit míček ideálně a tak nepřidal domácí osmou branku.
59:15 Hanák minul odkrytou branku.
58:24 GÓL BLACK ANGELS! 8:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #26 Daniel Ludvík (8:6)
58:24 Kuba Boček dokázal trefit odkrytou branku.
58:00 Lípa to zkouší v šesti.
57:45 Körber dokázal udržet náskok Bleků.
57:34 Lípa to znovu zkusila střelou z velké dálky.
56:36 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 7:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #20 Antonín Stárek, asistoval #66 Daniel Štěrba (7:6)
56:36 Stárek sám před brankou dorážel odražený míček a dokázal snížit na rozdíl jedné branky.
55:45 Doležal zpoza branky nedokázal najít nikoho ze svých spoluhráčů.
54:13 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 7:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #50 Štěpán Slaný (7:5)
54:13 Míček propadl až k Krajcigrovi, který poslal míček do branky.
53:33 Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
53:33 Slaný dokázal zablokovat Renčínovu střelu a vyvezl míček. Renčín nedokázal Slaného odzbrojit čistě.
52:33 GÓL BLACK ANGELS! 7:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #34 Tomáš Čáslava (7:4)
52:33 Hromada dokázal po zamtcích u mantinelu vyvézt míček a zavěsit míček pod horní tyč.
51:06 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #50 Štěpán Slaný (6:4)
51:06 Peška dokázal využít dobré Slaného a snižuje stav utkání.
48:55 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #4 Milan Tichý (6:3)
48:55 Slaný jednoduchou střelou prostřelil Körbera.
47:49 Vyloučen hráč #9 Marek Fryš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
47:49 Fryš bohužel fauluje při výhodě a Lípa bude mít druhou přesilovku.
46:45 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #14 Martin Obuškevič (6:2)
46:45 Obuškevič vyslal Čáslavu do protiútoku a ten dokázal vyzrát na Dvořáka a nakonec míček dokázal po pár odrazech překročit brankovou čáru.
46:13 Burian se dokázal dostat přes Tichého, ale poté už zakončit nedokázal.
45:54 Sekretářka Bleků vyzývá svůj tým ke skórování.
45:10 Domácí v pohodě přečkali přesilovku Lípy.
43:26 Hráči České Lípy si počkali na to až se vrátí Tichý, aby mohli postavit přesilovku.
43:10 Vyloučen hráč #17 Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
43:10 Nepřesná přihrávku poslala Lípu do přečíslení a Burian bohužel fauloval protihráče.
42:01 Renčínova pozemní střela zablokována.
41:26 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
41:26 Tichý nevybýravě fauloval Čáslavu u mantinelu a půjde si schladit hlavu na trestnou lavici.
40:51 Kuba Boček se snažil zpoza branky své spoluhráče.
40:01 První buly ve třetí třetině vyhráli domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:54 Druhá třetina končí, když domácí dokázali otočit stav utkání a půjdou do třetí třetiny s třígólovým náskokem.
39:04 Čáslava po přihrávce od Burian trefil jenom tyč.
38:43 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek bez asistence (5:2)
38:43 Pekárek získal míček a dokázal prostřelit Körbera na bližší tyč.
37:52 Doležal to vzal na sebe, ale trefil jenom Dvořáka do helmy. Poté Bačinský z dorážky branku přestřeluje.
37:11 Peškův pokus míří nad Körberovou brankou.
35:55 GÓL BLACK ANGELS! 5:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #71 Jakub Boček (5:1)
35:55 Kuba Boček dobrou inviduální akcí dokázal uvolnit Renčína, který se nemýlil.
35:03 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #29 Vladimír Bačinský (4:1)
35:03 Hanákova tečována střela skončila v síti. Další dobrá křižná přihrávka od Bačinského.
34:34 Pekárek byl zastaven domácí obranou těsně před brankou.
32:32 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #18 Vilém Doležal (3:1)
32:32 Doležal inviduální akcí dostal míček na útočnou polovinu a našel na durhé straně volného Fryš, který dokázal dát míčku takovou razanci až skončil v brance.
31:45 Körber si dokázal pohlídat míček, který letěl vedle branky.
30:03 Domácím otočení stavu utkání pomohlo a jsou teďka aktivnější.
29:27 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #17 Matouš Burian (2:1)
29:27 Dobrá práce 2. formace, která se podílela na druhém gólu. Čáslava dokázal udělat rozruch v hostující obraně a Burian dokázal dostat míček k Matějovi Bočkovi, který poslal míček do branky.
27:26 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
27:26 Kuba Boček zkusil vystřelit a nakonec dokázal překvapit Dvořáka.
27:13 Bleci si nedokáží dát přihrávku, tak aby mohli střílet z první.
26:31 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
26:31 Burian svojí aktivitou vybojoval faul.
26:16 Hromada dostal míček od Buriana, ale trefil jenom Dvořáka.
24:31 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Kadlec, asistoval #66 Daniel Štěrba (0:1)
24:31 Kadlec si seběhl na velké brankoviště, kde ho našel Štěrba a první jmenovaný trefil odkrytou branku.
23:54 Jakub Boček přihrával před branku, kde nenašel nikoho před brankou.
23:21 Jakub Boček dokázal trefit míček, ale vyběhnuvšího Dvořáka neprohodil.
22:45 Fryšova přízemní střela se kterou si Dvořák poradil.
21:44 K Vavruškovi propadl míček a Bleci můžou být rádi, že netrefil branku.
21:21 Dvořák se štestím vyrazil Blekovskou střelu.
20:53 Další akce domácích končí na pozorné obraně Lípy.
20:30 Domácí se snaží kombinačně zezadu.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:59 Oba týmy zakončili třetinu docela chaoticky.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:04 Štěrba trefil Körbera do nohy.
17:57 Brejk Lípy končí střelou vedle branky.
16:01 Körber si poradil s dorážkou z bezprostřední blízkosti.
14:54 Domácí nedokáží projít přes blok Lípy před brankou.
13:52 Série domácích standartek.
13:01 Domácí pokazili standartku.
11:45 Bleckům se vůbec nepovedla rozehrávka z rohu.
10:52 Körber dokázal vyrazit Štěrbovu střelu.
09:13 Pro Blecky bohužel hra přerušena.
08:24 Kopič v pádu střílel nepřesně.
07:30 Mlejnkův výlet zkončil střelou, kterou Körber v poklidu chytá.
06:57 Burian si musel zpracovávat skákavý míček a to zabrzdilo jeho útočný výpad.
05:31 Neklan vyvezl míček až na půlku, odkud přihrál Jakubovi Bočkovi, ale ten pohlídan hostující obranou.
04:31 Bleci teď dvě střídaní nedokázali udržet míček na útočné polovině.
03:41 Körber docela se štestím vyráží Koubův pokus.
02:45 Peška faulován v rohu Blecků.
01:44 Doležal si musel zpracovat přihrávku a tak jeho střela byla zablokována.
01:05 Burian s Čáslavou se neshodli.
00:01 První buly vyhráli domácí.
00:00 Vážení diváci vítejte u online přenosu. Dneska Bleci vyjeli do Loun a hala se nám pomalu plní divákama. BLACK ANGELS se nachází 7. místě tabulky a hostující FBC 4CLEAN Česká Lípa se nachází na 10. místě.