• 60 59:31
    1:9
    ()

TJ Sokol Královské Vinohrady - ACEMA Sparta Praha 1:9
branky: 60. Vojtěch Klápa - 3. Marek Zouzal, 19. Jiří Curney, 20. Jiří Curney, 26. Jiří Curney, 30. Radim Křenek, 44. Marek Zouzal, 44. Jiří Curney, 46. Dominik Bartoš, 48. Jakub Mühlfait; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 180; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 23, Roberts Blumbergs 3 - Viktor Hejna 19; po třetinách: 0:3, 0:2, 1:4
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:55 Je jasné, že z toho derby budou brát tři body do tabulky hosté.
59:40 Pěkně provedený nájezd v podání Klápy, který umisťuje balonek za záda Hejny a domácí díky tomu neodchází z toho utkání bez vstřelené branky.
59:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa z trestného střílení (1:9)
59:31 Je nařízeno trestné střílení, které půjde Klápa.
56:01 Domací se snaží vstřelit alespoň jednu branku, ale nedaří se.
52:57 Krbec posílá dlouhý balonek zpoza brány, ale nenašel adresáta a celá Sparťanská pětka se musí vracet na obranou polovinu.
49:49 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
47:31 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #36 Daniel Fišer (0:9)
47:31 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Roberts Blumbergs družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
47:31 Devátá branka hostů vyhnala Křepelku na lavičku a do branky místo něj nastupuje Blumbergs.
46:20 Sparta se na začátku poslední třetiny rozjela a přidává jeden gol za druhým.
45:43 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #6 Dominik Bartoš, asistoval #22 Robert Košir (0:8)
43:43 Ani ne minutu poté se prosazuje Curney a přidává, už sedmý gol.
43:42 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #89 Mikuláš Krbec (0:7)
43:10 Výběhem z rohu hřiště umisťuje Zouzal balonek střelou k bližší tyčce za Křepelku.
43:08 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #87 Michal Kareš (0:6)
40:01 Je před námi poslední třetina toho utkání do které vstupují hosté s velikým brankovým rozdílem.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
36:00 Pergler v šanci, ale střela mířila mimo tři tyče. Rozehrávají hosté.
30:01 I druhou přesilovou hru hosté využívají a odskakují do rozdílu pěti branek.
29:48 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #22 Robert Košir (0:5)
29:02 Zouzal zakončoval z předbrankového prostoru, ale balonek mu skočil.
28:39 Vyloučen hráč #11 Ondřej Plíhal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování
28:36 Plíhal nesouhlasí s výrokem rozhodčích.
27:40 Druhá přesilovka pro Spartu.
27:16 Košir to zkusil sám, vystřelil pouze do bloku.
25:45 Situace 3 na 1, Krbec na Curneyho a ten završuje hattrick.
25:25 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:4
25:05 Čermák netrefuju odkrytou bránu.
21:55 Ze začátku třetiny domácí více na balonku.
20:00 Střely v 1. části: 6:13
19:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #10 Josef Juha (0:3)
19:58 Curney míří sám na Křepelku, střelu umisťuje k levé tyčce a vteřinu před koncem zvyšuje na 3:0 pro hosty.
18:31 Hosté neotálejí a využívají početní výhodu a zvyšují na 2:0.
18:02 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #22 Robert Košir (0:2)
17:01 Na konci první třetiny si početní výhodu zahrají domácí po faulu Klápy na středu hřiště.
16:58 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Klápa družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
13:21 Plíhal v dobré šanci, dostal se k zakončení beckhendem, ale tento pokus Hejný vyráží.
11:01 Procházkova tvrdá střela od mantinelu, Hejna vidí sráží do rohu hřiště.
08:00 Sparta ze standartní situace z rohu dává gol, ale rozhodčí branku neuznávají.
07:30 Krbec našel volného Juhu, ale ten do bloku a balonek mimo hřiště, Sparta na rozehrávce.
06:03 Opět dobrý blok od Procházky, který zastavil Koširův výběh od mantinelu
05:10 Máca dobře zblokoval Křenkovu střelu ze středu.
03:00 Křenek na balonku nahrává si Kokázkem, ale na polovinu domácích se nedostali.
02:59 Bekhendovou střelu dorazil Zouzal za záda Křepelky a hosté vedou 0:1
02:56 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #22 Robert Košir (0:1)
01:30 Horák zblokoval Krbcův pas.
00:02 Úvodní buly pro Spartu.
00:01 Dobrý večer. Vítáme Vás na dalším domácím utkání ve kterém Sokoli Královské Vinohrady přivítají Spartu.