9:8
    Martin KISUGITE
    (Forman)

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 9:8p
branky: 2. Jakub Buršík, 10. Patrik Šebek, 10. Pavel Čihák, 11. Jaroslav Petrák, 23. Jakub Buršík, 31. Jan Řehoř, 44. Jan Řehoř, 53. Karel Petrák, 62. Martin Kisugite - 3. Tom Ondrušek, 4. Tomáš Sýkora, 20. Tom Ondrušek, 24. Tom Ondrušek, 26. Mikuláš Komárek, 40. Marek Vávra, 57. Jiří Bauer, 60. Tomáš Sýkora; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 224; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 17 - Karel Hodík 12; po třetinách: 4:3, 2:3, 2:2, 1:0
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
61:52 GÓL FbŠ Bohemians! 9:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #81 Filip Forman (9:8)
60:21 Vošta podruhé sám na branku, ale Hyršl dobře zmenšil úhel a chytá.
60:01 Dnešní zajímavé utkání rozhodne až prodloužení.
60:00 Střely ve 3. části: 5:7
59:41 Rychlý protiútok a po přihrávce Vávry do prázdné uklízí Sýkora.
59:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Tomáš Sýkora, asistoval #21 Marek Vávra (8:8)
58:51 Zajímavý závěr zápasu. Chodov si po faulu Šebka zahraje přesilovou hru.
58:47 Vyloučen hráč #7 Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky
57:52 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
56:11 Střela z dálky od Jiřího Bauera a máme rozdíl jen jedné branky.
56:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #9 Mikuláš Komárek (8:7)
55:29 Chodov poprvé v šesti.
55:09 Hyršl teď podržel domácí stejně jako Hodík následně hosty proti Formanovi.
53:46 Slunéčko nyní sportovně přiznává míček pro domácí.
52:51 Rychlá rozehrávka Formana a Petrák dokázal usměrnit míček do sítě.
52:34 GÓL FbŠ Bohemians! 8:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #81 Filip Forman (8:6)
51:59 Brejk Chodova táhl Sýkora, ale následný kros byl zablokovaný a na míčku tak domácí.
50:31 Oba týmy v plném počtu, na míčku nyní Chodov.
49:26 Skvělý Hyršl proti Vávrovi.
48:07 Vyloučen hráč #7 Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
48:01 Vyloučení Bauera za hru na zemi a Bohemka má šanci odskočit.
47:40 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi
46:41 Souboj v rohu hřiště končí faulem na Virgu.
44:34 Řehoř to zkoušel individuálně, ale Maxa ho dokázal zastavit.
43:27 Jan Řehoř si dobře poradil s odskokem a po krosu Petráka skóruje.
43:26 GÓL FbŠ Bohemians! 7:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #77 Jaroslav Petrák (7:6)
40:41 Začala třetí třetina zápasu a skóre je jako po celou dobu vyrovnané.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:48 Útočná akce nakonec končí brankou, poprvé se prosazuje střelec hostí Marek Vávra.
39:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #35 Marek Matoušek (6:6)
39:31 Hosté teď kombinují na útočné polovině a střela Ondruška zablokována.
39:04 Závar před brankou Chodova, ale Hodík včas míček chytil a pokryl dorážku Buršíka.
37:01 Aktivní přístup Chodova teď způsobil domácím trochu problémy, ale Strand se dokázal vrátit.
35:13 Chodov v brejku, který přerušuje Virga drobným faulem na polovině hřiště.
33:32 Hra přerušená pro zranění Patrika Rozkovce.
31:32 Po shlédnutí videa branka neplatí a bude následovat úder pro domácí.
30:24 GÓL FbŠ Bohemians! 6:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #7 Patrik Šebek (6:5)
29:21 Komárek trefuje míček ze vzduchu po krosu Bauera, ale bohužel vysokou hokejkou.
26:13 Bohemka nyní zatlačila Chodov, ale proběhlo jen několik střel do dobrých bloků hostí.
25:03 Kros Maxy a střela pod víko od Komárka.
25:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #4 Daniel Maxa (5:5)
23:16 Ondrušek proměňuje nájezd po faulu Strnada a dnes padá opravdu hodně branek.
23:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek z trestného střílení (5:4)
22:41 Nádherná bomba Buršíka a domácí opět vedou o dvě branky.
22:37 GÓL FbŠ Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #81 Filip Forman (5:3)
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:58 Těsně před koncem se prosazuje Ondrušek.
19:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #35 Marek Matoušek (4:3)
18:34 Skvělý Hodík proti Petrákovi.
16:09 Rozkovec promáchl skákavý míček před odkrytou brankou.
13:07 Bohemians presují, ale jejich napadání končí faulem Kawuloka.
11:08 Pěkná souhra domácích v přesilové hře a prosazuje se Jaroslav Petrák ze středu hřiště.
10:52 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #81 Filip Forman (4:2)
09:51 Vyloučen hráč #14 Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
09:32 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Pavel Čihák, asistoval #7 Patrik Šebek (3:2)
09:22 Máme vyrovnáno, Šebek se trefuje přesně nad Hodíkovu nohu.
09:20 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #5 Martin Kisugite (2:2)
08:40 Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání
07:49 První přesilová hra pro domácí. V první šanci Forman, který svojí střelu namířil jen do tyčky.
07:29 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
06:34 Dobra šance Ondruška, ale Hyršl připravený a druhá přesilová hra tedy branku nepřinesla.
04:32 Druhá přesilová hra Chodova. Virga si jde odpočinout za zákrok u mantinelu.
04:07 Vyloučen hráč #87 Samuel Virga družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
03:23 S brankami se roztrh pytel, další pěkná branka po skvělé přihrávce Bauera se trefuje Sýkora.
03:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Tomáš Sýkora, asistoval #65 Jiří Bauer (1:2)
02:29 Ondrušek pěkně z první a zápas začíná opět od nuly.
02:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #9 Mikuláš Komárek (1:1)
01:41 Dobře zakončený brejk Buršíka a Bohemka otevírá skóre dnešního zápasu.
01:40 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #11 Ondřej Kawulok (1:0)
00:42 První vyloučení zápasu a Chodov začíná zápas přesilovkou.
00:20 Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky
00:01 Utkání 21.kola Superligy právě začíná a na úvodním buly úspěšnější Forman.