2
    Matúš GAJDOŠ
    zdržování hry

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:6
branky: 6. Patrik Šebek, 10. Jaroslav Petrák, 23. Jakub Buršík, 26. Karel Petrák, 54. Ondřej Kawulok - 4. Matěj Horák, 23. Matěj Horák, 36. Daniel Gärtner, 40. Jan Procházka, 49. Daniel Gärtner, 51. Vojtěch Klápa; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 294; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 23 - Roberts Blumbergs 33; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 16:10
59:51 Několik závarů před brankou a šancí domácích, ale brankář hostí byl skvělý.
58:11 Petrák přestřeluje z dobré pozice.
57:51 Bohemka poprvé v šesti.
56:35 Bohemka na útočné polovině a hledá si pozice k zakončení.
55:51 Bohemka v plném počtu.
54:23 Klápa ve velké šanci, ale naštěstí pro domácí Zavřel chytá.
53:41 Vyloučen hráč #34 Matúš Gajdoš družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry
53:29 Pěkná kombinace celé první formace a Kawulok snižuje.
53:24 GÓL FbŠ Bohemians! 5:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #12 Karel Petrák (5:6)
53:01 Bohemka nyní stále na míčku a hledá si prostory ke skórování, ale SKV zodpovědně a ze všech sil brání.
50:42 Další střela ze středu tentokrát přes Virgu a Vinohrady vedou o dvě branky.
50:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #44 Radek Kužel (4:6)
48:44 Vinohrady se ujímají vedení v zápase. Pěkná střela ze střední vzdálenosti.
48:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Daniel Gärtner, asistoval #4 Tomáš Gärtner (4:5)
47:36 Zavřel si poradil se střelou Klápy.
45:59 Hájek sám na branku, ale Zavřel chytá.
45:12 Ostrý zákrok Šebka, ale rozhodčí zatím nevylučují.
42:31 Malič se dobře vrátil a zabránil protiútoku SKV.
41:22 Petrákova střela ze středu zablokována.
40:23 Začíná třetí třetina a v první šanci SKV.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Jan Procházka, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (4:4)
39:59 Rychlá rozehrávka Vinohrad a Procházkova střela končí za Zavřelem.
38:48 Petrák jen do dalšího bloku SKV.
36:44 První lajna domácích zavřela hosty na jejich polovině, ale Buršík svojí šanci překombinoval.
35:41 Další závar před domácí brankou a Gärtner se prosazuje dorážkou.
35:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
33:09 Zavřel nyní hezky proti Mácovi.
32:13 Buršík pěkně z výběhu. Bohemka je nyní jasně nebezpečnější.
30:34 Ostřejší zákrok na Kawuloka a Bohemka rozehrává z rohu vlastní poloviny. Následně Petrák do boční sítě.
27:42 Gajdošova střela zablokována Stuchlíkem.
25:49 Karel Petrák po skvělé přihrávce Formana zvyšuje náskok domácích na dvě branky.
25:48 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #81 Filip Forman (4:2)
24:32 První přesilovka domácích zůstala nevyužita. V největší šanci byl Petrák.
22:18 Vyloučen hráč #44 Radek Kužel družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
22:11 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #12 Karel Petrák (3:2)
22:06 Další dorážka Horáka a zápas je vyrovnaný.
22:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #30 Matěj Horák, asistoval #4 Tomáš Gärtner (2:2)
20:34 Druhá třetina začíná a na hřišti vidíme už i první lajnu Bohemky v čele s Filipem Formanem.
20:00 Střely v 1. části: 14:8
18:56 Několik nepřesností na obou stranách a následně Rozkovec v šanci.
16:06 Vinohrady z jednoho ze svých brejků nebezpečně zakončují, ale Zavřel zatím jistý.
14:11 Zápas zatím nenabízí moc florbalových kombinací. Bohemka hraje hodně po mantinelech a Vinohrady brání v kompaktním bloku.
11:26 Rozkovec nyní v šanci, nebezpečně zakončoval po střele Veleby.
09:26 Pěkná souhra druhé lajny domácích a Petrák uklízí do prázdné branky.
09:25 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #18 Jan Řehoř (2:1)
08:46 Třetí lajna domácích nyní v útoku, ale Rozkovec nedoklázal zpracovat přihrávku.
07:54 Po pěkném výběhu jednoho z hráčů Vinohrad naštěstí pro domácí nemusel brankář domácích zasahovat.
06:14 Máme vyrovnáno. Šebkovi se podařilo trefit přesně nad nohu.
05:59 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #5 Martin Kisugite (1:1)
05:03 Velká šance hostí po zbytečné ztrátě na středu hřiště.
03:36 První šance hostí a dorážkou se prosazuje Horák.
03:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
01:42 Bohemians hrají zatím pouze na dvě formace.
00:01 Úvodní buly zápasu a Bohemka začíná na míčku.