• 59 58:26
    6:11
    (Meliš)

FBC Liberec - Tatran Střešovice 6:11
branky: 36. Šimon Stránský, 41. Šimon Stránský, 48. Jan Světlík, 53. Vojtěch Janeček, 55. Filip Smutný, 58. Filip Smutný - 4. Ondřej Němeček, 10. Tomáš Hanák, 19. David Šimek, 24. Martin Čermák, 28. David Šimek, 37. Ondřej Němeček, 41. David Šimek, 43. Tomáš Hanák, 52. Tomáš Hanák, 53. Martin Šindelář, 59. Martin Šindelář; rozhodčí: Libor Gavlas - Pavel Hála; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 162; zásahy brankářů: Daniel Műck 22 - Lukáš Kříž 14; po třetinách: 0:3, 1:3, 5:5
60:00 Ohlasy domácích: zde a zde
60:00 Ohlasy hostů: zde a zde
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
59:00 Hraje se poslední minuta zápasu.
58:26 GÓL Tatran Střešovice! 6:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (6:11)
57:45 Jsem mile překvapená, ve videu určitě bude slyšet i vidět, ale byli jsme upozorněni ať fanoušci nepískají, je to divné.
57:02 GÓL FBC Liberec! 6:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #28 Šimon Stránský (6:10)
55:41 Liberec bojuje, je vidět nasazení.
55:26 Hraje nahoru a dolu.
54:05 GÓL FBC Liberec! 5:10
52:35 GÓL Tatran Střešovice! 4:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #66 Vojtěch Kún (4:10)
52:35 Tak opět dva rychlé góly za sebou, nejdříve my a následně za pár vteřin Tatran.
52:31 GÓL FBC Liberec! 4:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček, asistoval #27 Filip Smutný (4:9)
51:06 GÓL Tatran Střešovice! 3:9
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #35 Marek Beneš (3:9)
50:18 Vyloučen hráč #77 Michal Václavík družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:25 GÓL FBC Liberec! 3:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #48 Jan Baudisch (3:8)
47:25 Tak pěkný růžek vymetl hráč Liberce Jan Světlík č. 90
46:54 Brankař Liberce má dnes hodně práce.
44:49 Tak teď opět vychytal Tatranská brankář tutovku, nějka nám to tam ne a ne padnout.
40:43 GÓL Tatran Střešovice! 2:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek bez asistence (2:7)
40:39 GÓL FBC Liberec! 2:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #73 Vojtěch Wiener (2:6)
40:25 Liberec na míčku a připravuje si šanci, a je to tam
40:00 Liberec pokračuje v přesilové hře.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:41 Vyloučen hráč #35 Marek Beneš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
39:41 Liberec si ke konci třetiny zahraje přesilovou hru, která bude pokračovat i na začátku třetí třetiny.
39:05 Začala probíhat poslední minutu druhé třetiny.
36:13 GÓL Tatran Střešovice! 1:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #37 Matěj Havlas (1:6)
36:13 Střelou tahem se Neměček trefuje do levé šibenice.
36:00 Na dnešní zápas se přislo podívat 162 diváků.
35:33 GÓL FBC Liberec! 1:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #27 Filip Smutný (1:5)
35:33 Stránský se trefuje k levé tyči po zemi.
34:56 Tatran nedokázal využít početní výhodu.
32:55 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Janeček družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
32:55 První přesilová hra dnešního zápasu patří Tatranu.
32:45 Odložené vyloučení, výhoda pro Tatran.
31:15 Liberec opět v akci a znovu neúspešně.
28:40 Tentokrát to byl Balatka, který měl míček na hokejce a snažil se míček dostat za brankovou čáru.
27:16 GÓL Tatran Střešovice! 0:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #70 Milan Meliš (0:5)
27:16 Šimek uklidil míček do odkryté bránny.
26:50 Mádlo byl blízko ke vstřelení branky.
23:29 Na dvakrát zásah Mücka.
23:02 GÓL Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #5 Adam Tlapák (0:4)
23:02 Čermák si bez větších potíží poradil s libereckým obráncem a následně i s brankářem.
20:50 Bule opět pro Tatran, který zakldádá postupný útok.
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:25 Probíhá poslední minuta první třetiny.
19:00 Liberec byl blízko ke vstřelení branky.
18:05 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #66 Vojtěch Kún (0:3)
18:05 Rozhodčí tasil ruku na horu a značil dvouminutový trest, Šimek si vzal míček, který umístil k pravé tyči.
17:55 Šance vidíme na obou dvou stranách.
14:14 Pařízkuův střelecký pokus z půlky hřiště byl zablokován.
11:05 Stránský ohrozil vlastní branku.
09:36 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
09:36 Míček projel Mückovi mezi nohami.
08:45 Křížův zákrok proti střele Dleska.
07:25 Chybu v tatranské rozehrávce Pařízek nedokázal proměnit.
05:10 Na míčku domácí, ti se snaží dostat na polovinu hostí.