2:9
    Vilém DOLEŽAL
    (Körber)

SOKOLI Pardubice - BLACK ANGELS 2:9
branky: 19. Marek Ďopan, 50. Milan Bína - 9. Jakub Boček, 10. Matouš Burian, 18. Marek Fryš, 21. Matouš Burian, 43. Jakub Hromada, 53. Daniel Ludvík, 53. Matouš Burian, 58. Matouš Burian, 60. Vilém Doležal; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 181; zásahy brankářů: Martin Haleš 23 - Daniel Körber 11; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:5
60:00 Střely ve 3. části: 3:11
59:03 Korber našel výhozem Doležala. Jeho forhendová klička byla úspěšná.
59:02 GÓL BLACK ANGELS! 2:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #15 Daniel Körber (2:9)
57:56 Tradiční souhra Hromada-Burian. Poslední jmenovaný měl už lehkou práci, trefit prázdnou branku.
57:55 GÓL BLACK ANGELS! 2:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #55 Jakub Hromada (2:8)
57:28 Hromada trefil míček rovnou z přihrávky vzduchem, branku vůbec netrefil.
55:51 Korber chytá střelu Zozuláka, kterého skvěle našel Šmíd.
53:58 Zvoní tyč branky Black Angels.
52:44 Prix po zákroku Haleše nechal míček pro Buriana (BA), pro něj už nebylo problém dát balonek do branky.
52:43 GÓL BLACK ANGELS! 2:7
52:02 Nezval "namazal", ztratil míček na polovině hřiště, Renčín s Ludvíkem vyřešili gólové situaci 2v1.
52:01 GÓL BLACK ANGELS! 2:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #99 Jakub Renčín (2:6)
50:50 Burian (Pce) posílal míček na Šmída do předbrankového prostoru, teč šla mimo.
49:37 Protiútok Pardubic, Šmíd přihrál na Bínu, jenž "konečně" dostal míček do branky. Střelou na bližší tyč.
49:36 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #96 Milan Bína, asistoval #47 Adam Šmíd (2:5)
48:37 Klein natáhl ke střele, před Korberem clonil Černý s obráncem, gól z toho není.
45:13 Hanák šel jako tank to předbrankového prostoru, vyprášil Haleše.
42:01 Hromada rozjel protiútok, provedl s Burianem (BA) akci "přihraj a běž", a pak vystřelil ze střed přesně do pravé části branky Pardubic.
42:00 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #17 Matouš Burian (1:5)
41:12 Pýcha zblokoval dobře mířenou střelu Šmída.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:54 Tesně před koncem ještě z otočky stříle Bína, vedle branky.
39:46 Prix rychle rozehrál volný úder na polovině hřiště, krosovou příhrávkou našel Šmída. Netrefil "zařízení".
38:46 Brejk BA, Burian našel zadovkou Hromadu na střed, který tesně netrefil branku Pardubic.
34:55 Krosová přihrávka, Renčín trefil brankovou konstrukci, míček skončil na mantinelem.
33:34 Nedisciplinovanost domácích, a opět trest za sekání.
33:33 Vyloučen hráč #47 Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
32:15 Nejprve šance Pardubic, následně BA. Hrálo se nahoru dolu.
31:20 Zozulák rychle rozehrál volný úder na Šmída, ten pohybem překonal blok, jenže vystřelil nad branku BA.
29:48 Nezval přihrával na Machatého, ten míček vůbec netrefil. Byl v nebezpečné pozici na středu hřiště.
28:37 Opět v akci brankář hostů, dnes zatím chytí vše, co vidí.
27:06 Bína z boku střílel do masky Korbera.
23:04 Burian (Pce) šel velmi aktivní do souboje s Hanákem, následně oba spadli do mantinelů, vše okořenili pohyby, které byly navíc. Rozhodčí rozdělili tresty. Domácí kapitán se snaží vybudit své spoluhráče i tímto způsobem.
23:03 Vyloučen hráč #67 Jakub Burian družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
23:03 Vyloučen hráč #93 Radek Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
22:30 Bína zachytil míček na středu útočné poloviny, vůbec se mu nepodařilo zakončit. Škoda.
20:34 Odpověď zní ano. Burian (BA) chtěl přihrát na Bočka J., ale od Prixe se míček odrazil zpět, a Burian okamžitě trefil do branky.
20:33 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #99 Jakub Renčín (1:4)
20:01 Využijí Black Angels i druhou početní výhodu?
20:00 Střely v 1. části: 5:15
19:59 Emoce vzplály po dorážce hráče hostů, který trefil pouze Haleše. Burian následně sjednal respekt, v mezích pravidel.
19:46 Vyloučen hráč #23 David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
18:11 Žáček rozjel protiútok po pravé straně, ustál kontakt s hostujícím hráčem, a následně poslal přihrávku pod tělem. Ďopan poslal tento míček přímo do branky.
18:10 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #84 Marek Ďopan, asistoval #23 David Žáček (1:3)
17:21 Šmíd nejprve zachytil kombinaci hostů, ale míček vyhodil na jejich brankáře, který okamžitě vyhodil zpět na polovinu Pardubic. Burian našel krosovou přihrávkou Fryše, který uklidil za Haleše.
17:20 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #17 Matouš Burian (0:3)
16:01 Šimák trefil do hole pronikajícího Hromadu, rozhodčí okamžitě měli jasno o verdiktu.
16:00 Vyloučen hráč #5 Jakub Šimák družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
14:46 Tlak první lajny domácích nevedl ke gólu, nicméně bylo tam jedno zajímavé zakončení z boku.
13:10 Machatý se výborně uvolnil na středu hřiště, následné zakončení mu nevyšlo.
11:52 Parádní zákrok domácího brankáře, střela od půlky hřiště, ale změnila směr a brankář neměl ihned potřebný výhled.
09:22 Straka poslal "střílenou přihrávku" do předbrankového prostoru, míček prošel pod Halešem, a Burian míček zametl pohodlně do branky.
09:21 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #11 Tomáš Straka (0:2)
08:53 Renčín na levém mantinelu využil volného prostoru a času, nahrál Bočkovy J. do prázdné branky.
08:52 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #99 Jakub Renčín (0:1)
07:55 Střela hostů byla tesně před Halešem tečována, brankář ale míček chytil do ruky.
06:45 Zajímavý signál Black Angels při rozehrávce volného úderu. Pardubice ale nezaskočili, a střela šla mimo branku.
05:29 Zákrok Haleše a ihned výhoz na Černého, ten se ale k míčku nedostal přes hráče hostů. Brejk tak nevyšel.
02:56 Boček J. vyběhnul od mantinelu na střed, zakončil mimo branku Haleše.
02:22 První střela zápasu, Černý z blízka do Korbera.
01:47 Teď zase s míčkem hosté. Nikdo nikam nespěchá.
00:05 Pardubice začínají na míčku od úvodního vzahování.
00:00 Krásný nový rok z Pardubic, kde dnes večer odehrají zápas domácí Sokoli Pardubice a hosté Black Angels. Důležitý duel pro oba týmy. Kdo se bude radovat ze zisku bodů?