• 59 58:16
    14:2
    (Bína)

Předvýběr.CZ Florbal MB - PSG PANTHERS OTROKOVICE 14:2
branky: 3. Jakub Seibert, 7. Dominik Beneš, 16. Matěj Pěnička, 22. Daniel Šebek, 22. Jakub Seibert, 29. Michal Sládek, 31. Jan Natov, 32. Michal Sládek, 38. Patrik Suchánek, 43. Jakub Gruber, 45. Daniel Šebek, 50. Daniel Šebek, 58. Jakub Gruber, 59. Jakub Seibert - 19. Petr Kopecký, 51. Jiří Halama; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 13 - Adam Kohút 27, Alexandr Pujin 6; po třetinách: 3:1, 6:0, 5:1
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:25 Suchánek nepropouští Otrokovické k větší šanci.
58:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 14:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #17 Jakub Bína (14:2)
57:47 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 13:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #43 Michal Sládek (13:2)
56:33 Otrokovičtí zvyšují tlak na útočící.
54:30 Natovovi se nedaří prosadit i přes kvalitu střel.
52:40 Punčochář zastavuje útok hostí.
50:31 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 12:2
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Jiří Halama, asistoval #90 Dalimil Krčma (12:2)
49:41 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 12:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #77 Lukáš Punčochář (12:1)
49:32 Sládek zastavuje útok hostí.
48:11 Šefčík zastavuje útok domácích.
46:10 Otrokovičtí kombinují na vlastní půli.
44:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 11:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #43 Michal Sládek (11:1)
43:58 Otrokovickým se nedaří se dostat ke střele.
42:17 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 10:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #3 Daniel Šebek (10:1)
41:54 Boleslavští zvyšují tlak na Otrovické.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Alexandr Pujin družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE
40:00 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 23:5
39:37 Rokošova prudká střela nekončí v brance.
39:04 Boleslavští kombinují na vlastní půli.
37:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #88 Jan Natov (9:1)
37:01 Otrokovičtí zvyšují tlak na Hanuše.
36:39 Kelemen zastavuje útok domácích.
34:50 Osamocený Nehila neproměňuje svou šanci.
33:24 Vyloučen hráč #39 Marek Zapletal družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
31:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #66 Matyáš Krebner (8:1)
31:05 Gruber zastavuje rychlý útok hostí.
30:58 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #7 Milan Tomašík (7:1)
29:30 Vyloučen hráč #23 Filip Hrabal družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
28:20 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:1
28:14 Osamocený Nehila nepřekonává Hanuše.
27:10 Velká Hemerekova šance nekončí gólem.
25:10 Hemerkův nepovedený kros na Bínu končí neůspěšným protiútokem Otrokovických.
22:25 Boleslavští kombinují na půli Otrokovických.
21:36 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #41 Matěj Pěnička (5:1)
21:25 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:1
20:00 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává znovu tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 13:4
19:05 Boleslavští zvyšují tlak na obranu Otrokovice.
18:28 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 3:1
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #80 Petr Kopecký, asistoval #88 František Vykopal (3:1)
17:01 Boleslavští kombinují na vlastní půli.
15:46 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #17 Jakub Bína (3:0)
15:23 Gruber zastavuje protiútok hostí.
13:05 Hostí v přesilové hře zvyšují nátlak.
12:38 Vyloučen hráč #58 Filip Zakonov družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
10:57 Nehila při rychlém protiútoku netrefuje branku.
08:56 Kubíček zblokovává Hemerkovu střelu a zároveň tím zastavuje útok domácích.
06:58 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #82 Adam Hemerka (2:0)
06:41 Punčochář zastavuje útok hostí.
05:37 Boleslavské přečíslení bylo zastaveno vlastní chybou.
04:48 Nepovedený kros na Pěničku byl zachycen hráči Otrokovice.
02:41 Otrokovičtí kombinují na vlastní půli.
02:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #22 Dominik Beneš (1:0)
00:00 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým domácích.