• 60 59:55
    2:10
    (Beneš)

FB Hurrican Karlovy Vary - Tatran Střešovice 2:10
branky: 33. Michal Strachota, 57. Adam Zahraj - 17. Marek Beneš, 21. Tomáš Hanák, 26. Marek Beneš, 36. David Šimek, 48. Matěj Havlas, 50. Martin Čermák, 55. Tomáš Hanák, 58. Šimon Vavroušek, 58. David Šimek, 60. Matěj Havlas; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 211; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 25 - Tomáš Jurco 22; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:6
60:00 Střely ve 3. části: 8:14
59:55 GÓL Tatran Střešovice! 2:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (2:10)
58:30 Vyloučen hráč #5 Adam Tlapák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
57:47 GÓL Tatran Střešovice! 2:9
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek bez asistence (2:9)
57:30 GÓL Tatran Střešovice! 2:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #72 Šimon Vavroušek, asistoval #35 Marek Beneš (2:8)
56:49 Domácí korigují, Zahraj se dostal první k odraženému míčku a Jurco už se nestihl přesunout.
56:48 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #74 Lukáš Macháček (2:7)
56:23 Utkání už se víceméně dohrává, Tatran si přípíše šestnáctou výhru v řadě.
54:14 Vyníkající teč Hanáka vyústila v sedmý gól Tatranu.
54:13 GÓL Tatran Střešovice! 1:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #71 Ondřej Němeček (1:7)
52:41 Domácí se ještě snaží, už jim evidentně chybí síly.
51:10 Sládeček pálí nad.
50:25 Beneš byl velmi nepříjemný při napadání a získal míček pro Havlase, který branku těsně minul.
49:13 Eliáš teď chyboval před brankou, míček mu sebral Čermák a přidává další branku Tatranu.
49:12 GÓL Tatran Střešovice! 1:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #8 Jonáš Kreysa (1:6)
47:52 Rychlá kombinace první střešovické formace končí střelou Havlase do prázdné branky.
47:51 GÓL Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #71 Ondřej Němeček (1:5)
47:13 Dnešní utkání sleduje 211 diváků.
46:30 Střela Klápy do boční sítě.
45:20 Zavadil našel pouze připravenéh Jurca,
43:22 Eckhardt vytáhl další dobrý zákrok proti Němečkovi.
41:46 Střela Sládečka mimo.
40:51 Po faulu Zahraje zůstane míček v držení Tatranu.
40:06 Hosté získali míček a zakládají první útok.
40:00 Střely ve 2. části: 7:15
39:55 Velc mohl v samotném závěru snížit, branku všk netrefil.
38:16 Torma teď sebral gól Benešovi.
37:09 Beneš natáhl a jeho střela prosvištěla kolem břevna.
35:17 Němeček trefil tyč, u odraženého míčku byl první Šimek a skóruje.
35:16 GÓL Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #71 Ondřej Němeček (1:4)
35:00 Vyloučen hráč #23 Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
34:50 Hosté si zahrají přesilovku.
32:59 Skvělá individuální akce Strachoty, který si potáhl Jurca a střílí první gól karlovarských.
32:58 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #10 Daniel Nicklas (1:3)
31:32 Tvrdý souboj Langa s Pécem končí faulem tatranského útočníka.
30:00 Další dva úspěšné zákroky Eckhardta.
28:26 Domácí se snaží, chybí jim přesnost.
27:22 Velc měl velkou šanci, Jurca však nedokázal přehodit.
26:04 Pěkná akce Tatranu končí gólem Beneše.
25:56 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #77 Tomáš Hanák (0:3)
24:33 Domácí šli do přečíslení, Zavadil však netrefil míček.
23:48 Havlas trefuje tyč.
23:07 Fantastický zákrok Eckhardta proti Havlasovi.
22:33 Nicklas z dobré pozice mimo.
20:35 Nedomluva mezi domácí obranou a Eckhardtem vyústila v gól Hanáka na 0:2.
20:34 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #37 Matěj Havlas (0:2)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:59 První třetina nám nabídla zajímavou podívanou, karlovarský výběr zatím nijak nezaostává a je dokonce střelecky aktivnější, na Jurca si zatím nepřišel.
18:20 Strachota dostal prosto na levém křídle, Jurco se stihl přemístit.
17:10 Klápa trefuje tyč.
16:27 Havlas našel na vzdálenější tyči volného Beneše, který posílá Tatran do vedení.
16:26 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (0:1)
14:52 Korbel zablokoval střely Kreysy mimo.
13:11 Velc byl volný na levém křídle, jeho střelu vyráží Jurco mimo. Z následného útoku neuspěl ani Lebeda.
10:55 Klápa fauloval Čermáka a oba týmy odcházejí střídat.
09:24 Zavadil teď zabolokoval dělovku Meliše.
08:26 Havlas ze středu vysoko přestřeluje.
07:02 Čermák reklamuje ruku, rozhodčí zůstávají v klidu.
06:05 Strachota hledal mezírku u pravé tyče, Jurco tam však byl včas.
04:32 Tentokrát měl Eckhardt výrazně více práce, i ránu Němečka však dokázal vyrazit.
03:46 Vavrouškovo nahození sebral Eckhardt
02:17 Nicklas střílel mezi nohy Jurca, ten včas zklapl.
01:44 Šimek zkoušel vyjet před branku, nezamířil však přesně
00:29 Eliáš obral o míček Havlase, který si pomohl faulem.
00:01 První buly pro Tatran
00:00 Vítáme Vás u sledování online přenosu k utkání 16.kola Livesport Superligy, ve kterém se potkají domácí FB Hurrican Karlovy Vary a Tatran Střešovice. Oba celky půjdou do utkání ve zcela odlišném rozpoložení, zatímco Tatran válcuje celou soutěž a v dosavadním průběhu neztratil ani bod, tak Karlovy vary prožívají těžký život nováčka a sbírají jednu porážku za druhou a stále je tak nalezneme až na chvostu superligové tabulky. Než zápas vypukne můžete si přečíst zápasový program, který naleznete zde.