4:14
    Jan MALIČ
    (Forman)

SOKOLI Pardubice - FbŠ Bohemians 4:14
branky: 13. Lukáš Kučera, 22. Jiří Kohoutek, 52. Lukáš Kučera, 55. Lukáš Prix - 4. Jan Řehoř, 6. Patrik Rozkovec, 15. Matúš Gajdoš, 24. Jakub Buršík, 25. Karel Petrák, 29. Jakub Buršík, 32. Patrik Rozkovec, 41. Karel Petrák, 42. Jaroslav Petrák, 50. Jakub Buršík, 51. Jaroslav Petrák, 55. Jakub Buršík, 56. Filip Forman, 56. Jan Malič; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 200; zásahy brankářů: Martin Haleš 12 - Tomáš Hyršl 14; po třetinách: 1:3, 1:4, 2:7
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:21 Utkání se už dohrává. Tempo šlo hodně dolů.
55:56 Forman teď naservíroval lahůdkové zakončení pro Maliče. Míček šel z první z rohu do předbrankového prostoru.
55:55 GÓL FbŠ Bohemians! 4:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #81 Filip Forman (4:14)
55:21 Šebek ze středu předložil na Formana, který trefil roh branky.
55:20 GÓL FbŠ Bohemians! 4:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #7 Patrik Šebek (4:13)
54:51 Buršík proměnil nájezd kličkou do forhendu. Předtím byl na něj faul florbalkou, který si rozhodčí šli potvrdit s videem.
54:50 GÓL FbŠ Bohemians! 4:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík z trestného střílení (4:12)
54:26 Teichman našel v předbrankovém prostoru Prixe, ten měl lehkou úlohu.
54:25 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #21 Ivo Teichman (4:11)
53:40 Vyloučen hráč #21 Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
51:37 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #48 Lukáš Prix (3:11)
51:37 Prix našel na středu Kučeru, ten vymetl pavučinu v levém rohu branky hostů.
51:21 Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
50:51 GÓL FbŠ Bohemians! 2:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #18 Jan Řehoř (2:11)
50:04 Kučera se prodral do zakončení, míček skončil ve výstroji Hyršla.
49:09 Haleš vyběhl na dlouho přihrávku do prostoru pro Formana, míček před ním sice odkopnul, ale na Buršíka. Pohotově ho trefil do prázdné branky.
49:08 GÓL FbŠ Bohemians! 2:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík bez asistence (2:10)
48:27 Kučer se protáhnul do zakončení, ze středu se pohyboval lehce doprava. Netrefil branku.
45:56 Bína se vytočil do zakončení, Hyršl míček lapil.
44:43 Kawulok vyběhl z rohu na střed, trefil tyčku domácí branky.
41:13 GÓL FbŠ Bohemians! 2:9
41:13 Opět přihrávka přes šířku obranné poloviny Pardubic, a opět gól Petráka. Tentokrát Jaroslava.
40:58 Forman si "namazal na chleba" Šimáka v pravém rohu u mantinelu, přihrál na Karla Petráka a ten trefil do branky.
40:57 GÓL FbŠ Bohemians! 2:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #81 Filip Forman (2:8)
40:00 Střely ve 2. části: 3:8
39:26 Po konci přesilovky Pardubic šli hosté do protiútoku, střela ani nešla mezi 3 tyče.
38:04 Zajímavá přihrávka Teichmana do předbrankového prostoru. Nikdo jeho nabídku nezhodnotil brankou.
37:23 Buršík seknul florbalkou Kučeru, který vybíhal na střed. Přesilovka Pardubic.
35:42 Hosté si připravují šanci, přihrávají okolo formace Pardubic.
35:10 Vyloučen hráč #18 Lukáš Kučera družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
34:45 Odložené vyloučení Pardubic. Bohemias drží míček.
32:19 Černý v dobré přiležitosti netrefil míček nad ležícího brankáře. Míček skončil vysoko nad brankou.
31:15 Rozkovec se protáhnul do předbrankového prostoru, odkud tísněn protihráčem, zametl do branky Haleše.
31:14 GÓL FbŠ Bohemians! 2:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #29 Šimon Hronek (2:7)
29:33 Lavička hostů ocenila slovně zpracování míčku ze vzduchu v podání Bílka.
28:17 Forman natáhl míček na střed na polovině, shodil dolů na pravý mantinel na Buršíka. Ten si vylepšil pozici pohybem na střed, a trefil na levou stranu.
28:16 GÓL FbŠ Bohemians! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #81 Filip Forman (2:6)
26:34 Teď formanova Formace zavřela domácí na jejich polovině.
24:24 Petrák získal míček na středu, podařilo se mu protáhnout až na střed, odkud prostřelil Haleše.
24:22 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák bez asistence (2:5)
23:37 Forman posunul na pravý mantinel na Buršíka, proti tomu nikdo kvalitně nevystoupil, a proto mohl zamířit přesně do pravého horního rohu pardubické branky.
23:36 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
21:37 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 Jiří Kohoutek, asistoval #96 Milan Bína (2:3)
21:37 Bína nejprve netrefil přes míček, následně jednoruč předložil míček Kučerovi, který měl snadnou práci - trefit prázdnou branku.
20:33 ​Bohemian pokračují ve hře na 2 formace, akorát jedna formace nyní nehraje, a nahradila je formace Formana s Maličem, Kawulokem, Buršíkem, a Petrákem.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
18:48 Bílek vyběhl od mantinelu do středu, střela neskončila v brance.
16:50 Kros Šmída na Prixe, od levého mantinelu neprostřelil Hyršla.
14:32 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Matúš Gajdoš z trestného střílení (1:3)
14:32 Sporný souboj Šmída s Gajdošem. Došlo k přezkumu videa, rozhodčí poté potvrdili svůj původní verdikt - nájezde. Gajdoš ho proměnil kličkou do forhendu, trefil po břevno.
13:54 Kombinace po ose Šmíd-Teichmann-Kučera. Poslední jmenovaný prováhal velkou šanci.
12:57 Vyloučen hráč #7 Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
12:25 Bílek ztratil míček na útočné polovině, Šmíd rozjel protiútok 2 proti jednomu. Přihrál druhému, kterým byl Kučera, a ten trefil přesně na vzdálenější tyč.
12:24 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #47 Adam Šmíd (1:2)
10:38  V oslabení měly Pardubice gólovou šanci. Šmíd našel Žáčka, který trefil pouze brankáře.
09:35 Vyloučen hráč #17 Jiří Kohoutek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
06:42 Velká šance Pardubic, Ďopan se hnal do protiútoku, předložil míčekl na pravou stranu na Bínu. Ovšem brankáře neprostřelil.
05:37 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #24 Vojtěch Bílek (0:2)
05:37 Rozkovec  tzv. "zkusil" střelu od levého mantinelu. Překvapil Haleše střelou lehce na nohu.
04:42 Prix v dobré šanci, střílel pár metrů od velkého brankoviště.
03:11 Petrák našel odskočeného Řehoře, který míček trefil do horní poloviny branky. Pro Haleše velmi těžké.
03:10 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #77 Jaroslav Petrák (0:1)
02:32 Prixův pokus od mantinelu brankář hostů v klidu chytil.
01:34 Haleš má první zákrok. Hosté vyřešili situaci 3v2 zakončením ze středu.
00:01 Příjemnou poslední adventní neděli z Pardubic. Bohemians okamžitě začínají presinkem.