• 59 58:49
    2
    Pavel HÁJEK

PSG PANTHERS OTROKOVICE - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:2
branky: 5. Peter Nehila, 44. Jakub Grich, 49. Jiří Halama, 57. František Vykopal - 41. Vojtěch Klápa, 58. Ondřej Plíhal; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Adam Kohút 22 - Roberts Blumbergs 9; po třetinách: 1:0, 0:0, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:53 Kubíček míček neudržel.
59:20 Hosté vyrovnávají počet na hřišti a pokračují ve hře bez brankáře.
58:49 Vyloučen hráč #32 Pavel Hájek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
58:49 Konec třetí třetiny budou domácí dohrávat v přesilové hře.
58:10 Nehila zkusil lob na prázdnou bránu, míček šel mimo, ale Peter ho ještě stihl doběhnout a zavařit hostující obraně.
57:56 Vinohrady se usadily na domácí polovině.
57:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Ondřej Plíhal, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (4:2)
57:03 Plíhalova střela končí v síti za zády Kohúta.
56:25 Pražané i nadále zkouší hru bez brankáře.
56:08 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 4:1
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #7 Tomáš Sovják (4:1)
56:08 Vykopal z vlastní poloviny trefuje prázdnou bránu.
55:11 Domácí usilovně brání. Vinohrady moc šancí zatím nevytvořily.
54:31 Hosté v šesti hráčích v poli.
54:30 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:25 Halama skvěle do bloku, Hájkova střela z otočky tak na bránu nepřošla.
53:48 Zouhar a Minich bojují za hostující bránou, už to vypadalo nadějně, ale o míček nakonec přišli.
53:13 Halamův pokus vytěsnil Blumbergs.
52:34 Vykopalovu střelu zázrakem hostující golman vychytal, Nehila se dostal do šance z dorážky, ale Blumbergse nepřekonal.
52:19 Grlický namazal Perglerovi.
51:40 Nehilovi střela sjela a končí až za mantinelem.
51:00 Vyloučen hráč #10 Erich Kellermann družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
51:00 Kellermann to se svým důrazem přehnal a je tu první možnost přesilové hry pro domácí.
50:48 Grlický si pohlídal míček na své holi.
50:17 Hrabal získává výhodu pro domácí.
49:39 Hra se lehce přiostřuje, hostům už lehce teče do bot.
48:50 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 3:1
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Jiří Halama, asistoval #39 Marek Zapletal (3:1)
48:50 Halama se protáhl po mantinelu až k bráně a míček skončil záhadně až v síti.
48:40 Kohút vyráží střelu maskou.
48:13 Vinohrady hledají místo, kudy by prošly k otrokovické bráně.
47:10 Hrabal skvěle v bloku, další pokus hostů musel zachraňovat Kohút.
46:15 Míček pro Otrokovice, snaží se o postupný útok. Hájek se pokouší o napadání.
45:29 Vinohrady mají standartku z rohu, ale jen tak krouží kolem brány. Domácí je následně vytlačili až na jejich polovinu.
45:10 Hosté v několika šancích, Kohút nemusel zasahovat.
43:22 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 2:1
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Jakub Grich, asistoval #33 Jiří Halama (2:1)
43:22 Grich posílá svoji střelu na bližší tyč a končí až za zády hostujícího golmana.
42:40 Zapletal vystihl kličku a jeho střela nebyla špatná, jen by potřebovala seřídit mířidla.
40:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #30 Matěj Horák (1:1)
40:53 Hosté srovnávají a třetí třetina tak začíná v podstatě od nuly.
40:20 Klápova zadovka spoluhráče nenašla, na druhé straně mohl zakončovat Kelemen, ale míček mu sjel z hole.
40:12 Domácí na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 1:9
39:56 Nehila končí před koncem druhé třetiny na zemi, snad budou jeho prsty po ošetření do poslední třetiny v pohodě.
39:25 Vinohrady tráví poslední minutu na míčku, dostaly se do slibné šance, avšak Kohút střelu zachytil.
38:21 Procházka vyzkoušel pozornost Kohúta, ten neměl problémy.
37:59 Klápa od mantinelu mimo.
35:56 Procházka to zkusil z poloviny, ale míček skončil až za mantinelem.
35:15 Hostům se srovnat nepodařilo.
34:35 Vykopalova střela propadla pod rukou hostujícího golmana, avšak za čáru se už nedokutálel.
33:12 Vyloučen hráč #9 Matyáš Zouhar družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:12 Další pokus hostujícího týmu na srovnání je tady.
31:51 Otrokovice docela pokouší štěstí a nechávají Vinohradům až moc prostoru.
30:42 Kelemen vyzkoušel pozornost hostujícího golmana, ten ale zasahovat nemusel.
29:59 I druhé oslabení zůstalo pro domácí bez ztráty kytičky.
29:35 Chyba domácí obrany, ale Vinohrady této příležitosti nevyužívají.
28:49 Plíhalova střela z otočky na středu jen do Kohúta.
28:07 Pražani ani druhou přesilovku nezačínají s přesností na svých hokejkách.
27:44 Vyloučen hráč #38 Daniel Minich družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
27:44 A je tu další oslabení pro domácí tým.
27:22 Vinohrady kombinují na vlastní polovině.
26:03 Vykopal hledal Hrabala, k tomu se ale přihrávka už nedostala. Následný protiútok musel řešit až Kohút.
25:46 Procházka z výběhu mimo, další šance pro hosty.
25:21 Minich na Zapletala, jeho střela skončila v síti, ale až za mantinelem.
24:20 Domácí vinohradské do ničeho nepustili, stav zůstává 1:0.
23:16 Nehila v obrovské šanci ve vlastním oslabení, míček končí za mantinelem.
23:07 Hartmanovův pokus mimo.
22:31 Vinohradští krouží na domácí polovině, zatím nic nevymysleli.
22:15 Vyloučen hráč #97 Jakub Grich družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání
22:00 Procházkovu střelu vytěsnil Kohút.
20:58 Vinohrady si vysloužily standartku z dobré pozice. Vystřelit se jim povedlo, ale střela byla zblokována a ke Kohútovi se nedostala.
20:32 Grlický skvěle na Gricha před bránu, tomu střela sjela.
20:01 Úvodní buly pro Pantery.
20:00 Střely v 1. části: 5:10
19:49 Vykopalova střela pouze do hrudi Blumbergse.
17:55 Šefčíkovi se míček zamotal mezi nohama, ale domácí to zachránili. Sovják se následně snažil zužitkoval velký prostor, co dostal, ale hostující golman střelu vykryl.
16:52 Opět Plíhal před Kohútovou bránou, ten si jeho beckhendovou střelu pohlídal.
16:06 Hra se nyní ještě zpomalila, skoro jakoby se třetina jen dohrávala. Domácí si jen vyměňovali přihrávky mezi sebou.
15:10 Klápovu střelu téměř z poloviny zblokovala domácí obrana.
14:35 Zouhar ve slibné šanci, ale neúspěšný.
13:30 Plíhal se teď dostal jak slepý k houslím, ale jeho ohrožení domácí brány bylo velké. Kohút si svoji tyčku pohlídal.
12:44 Ke Kubíčkovi se dostala nahrávka z předbrankového prostoru hostů. Jeho střelu ale zblokovali hosté.
12:00 Po malé domů mají Vinohrady standartku na úrovni velkého brankoviště, ale nic nebezpečného nevymysleli.
11:12 Kopecký úspěšnější v souboji s Perglerem.
10:43 Hrabal nepřesně na Nehilu, míčku se zmocnili Vinohrady.
10:02 Gregor pouze do boční síťky.
09:10 Hra se přelévá ze strany na stranu, nebezpečnější jsou momentálně hosté.
08:15 Na hřišti dnes můžeme vidět i navrátilce Marka Zapletala a nováčka Matyáše Zouhara z prvoligových Aligators.
07:45 Kohút si připisuje další důležitý zákok.
07:10 Střela hostů z dálky domácí bránu neohrozila a skončila na zadním mantinelu.
06:26 Kohút teď vytěsnil dobrý pokus jednoho z hostujících.
06:05 Domácí mají standartku v rohu, ale míček vrací na svoji polovinu.
04:42 První pořádná střela z hole domácího kapitána a hned je to gól.
04:41 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #28 Lukáš Kubíček (1:0)
04:20 Halama s Kubíčkem si vyměnili několik přihrávek. Domácí se do útoku neženou.
03:55 Vinohrady mají možnost další standartky z rohu.
03:10 Grich do golmana a následnou dorážku Sovjáka zblokovali obránci.
02:45 První zákrok pro domácího brankáře Kohúta. Na míčku domácí.
02:10 Plíhal za bránou domácích a vybojoval standartní situaci pro hosty.
01:40 Prozatím je to z obou stran nepřesné a opatrné.
00:50 Vinohrady nyní míček na svých holích a pokouší se něco vymyslet.
00:20 Panteři na míčku, Sovják si pěkně vyměnil nahrávky s Grichem.
00:01 První buly utkání pro domácí.
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u textového online přenosu utkání mezi domácími PSG Panthers Otrokovice a hostujícími TJ Sokol Královské Vinohrady. V posledním vzájemném zápase Královské Vinohrady porazily Pantery o jediný gól, tudíž domácí nyní pražanům mají co vracet.