• 60 59:35
    8:4
    (Šubert)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - PSG PANTHERS OTROKOVICE 8:4
branky: 19. Šimon Kuczera, 21. Daniel Chatrný, 25. Lukáš Pešat, 26. Adam Mikoláš, 32. Marek Bräuer, 46. Marek Bräuer, 51. Šimon Kuczera, 60. Marek Bräuer - 13. Tomáš Sovják, 35. Martin Grlický, 38. Daniel Minich, 42. František Vykopal; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Jan Binder 9 - Adam Kohút 9; po třetinách: 1:1, 4:2, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 6:2
60:00 Pozápasové ohlasy jsou k vidění ZDE.
59:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #35 Filip Šubert (8:4)
57:50 Otrokovice kombinují, jejich střely však FBC blokuje nebo míří mimo branku.
57:20 Střela Pešata přes celé hřiště do branky nezamířila.
56:00 Otrokovice zkoušejí hru v 6 hráčích.
55:23 Gál z breaku v samostatném úniku, avšak brankář hostů skvělý zákrok.
54:40 Další souboje, intenzita se zvyšuje.
53:55 Otrokovice se rozhodly pro vysoký pressing, avšak faulovaly obránce FBC.
53:03 Střela Gála těsně mimo.
52:43 Chatrný se dostal do dvou zajímavých situací v krátkém sledu.
50:49 Střela Sovjáka z velké dálky, mimo branku.
50:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #46 Šimon Kuczera, asistoval #53 Marek Bräuer (7:4)
49:53 Z otočky nebezpečně střílel Vykopal.
48:50 Momentálně je to spíš boj než florbal. Hodně osobních soubojů.
47:40 Friedel nebezpečně střílel ze středu hřiště.
46:40 Intenzita hry se zvyšuje.
45:43 Šubert se dostal k nebezpečné střele, hostující golman ale míček lapil.
45:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #45 Daniel Chatrný (6:4)
45:03 Neurovnaná pasáž hry.
43:34 Chatrný zkoušel vystřelit ze strany, Grlický ale jeho střelu zblokoval.
42:23 FBC je teď z inkasované branky trošku opařené, Otrokovice drží balonek.
41:32 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 5:4
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #38 Daniel Minich (5:4)
40:40 Otrokovice zahájily 3. třetinu aktivně, avšak nahození Binder bez problému kryje.
40:01 Buly pro Otrokovice.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
38:02 Dobrá střela Gricha ze strany, avšak Binder podržel FBC skvělým zákrokem.
37:27 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 5:3
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #38 Daniel Minich, asistoval #7 Tomáš Sovják (5:3)
37:08 Gálovi sjel míček z čepele při pokusu o střelu od mantinelu.
35:20 Sledovali jsme sekvenci, kdy se hra přelévala po obou stranách palubovky.
34:33 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 5:2
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #12 Martin Grlický, asistoval #24 Peter Nehila (5:2)
34:11 Jakubec vystřelil těsně vedle branky.
32:57 Sovják ukázal své umění, kdy dobře vyvezl balonek a nebezpečně vystřelil, avšak Binder míček chytil.
32:23 Kelemen se pěkně vytočil na středu hřiště, jeho střela však mířila těsně vedle.
31:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #50 Lukáš Pešat (5:1)
30:42 Zblokovaná střela Chatrného z rohu hřiště.
29:55 Přecejen se ke střele dostal Vykopal, mířila však mimo.
28:45 Otrokovice se nyní nemůžou dostat do hry, opět se hraje v jejich obraném pásmu.
27:45 FBC teď hraje velmi aktivně, což vedlo k závaru v hostujícím brankovišti.
27:02 Naopak na druhé straně z breaku zahrozil Brauer.
26:00 Po delší době se Otrokovice usadily na útočné polovině, ke střele to však nevedlo.
25:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #20 Adam Mikoláš, asistoval #33 Ladislav Gál (4:1)
25:14 Další dobrá střela FBC, tentokrát z hole Kuczery.
24:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #46 Šimon Kuczera (3:1)
22:50 Střelu Gricha z prostředku hřiště chytá Binder.
22:06 Kuczera vystřelil těsně vedle hostující branky.
20:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný bez asistence (2:1)
20:01 Buly pro Otrokovice.
20:00 Střely v 1. části: 5:5
19:05 Nyní má mírně více ze hry FBC, v posledním střídání měl hodně míček na florbalce aktivní Gál.
18:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #46 Šimon Kuczera, asistoval #50 Lukáš Pešat (1:1)
17:10 Střela Kuczery ze strany míjí branku hostí.
15:57 Vyloučen hráč #12 Martin Grlický družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
15:40 FBC je v této části zápasu aktivnějším týmem.
14:30 Dobrý výběh Mikoláše z rohu hřiště, jeho střela však byla zblokovaná a šla kousek od levé tyčky branky Otrokovic.
13:35 FBC se pokusilo o rychlou odpoveď na inkasovaný gól, avšak obrana Otrokovic jejich střelu zblokovala.
12:59 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #12 Martin Grlický (0:1)
12:20 Velká šance Nehily po dobré kombinaci Otrokovic.
11:50 Vyloučen hráč #53 Marek Bräuer družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
10:58 Střela Otrokovic nad branku Bindera.
10:36 Na opačné straně hřiště se do šance dostal Šulc, avšak zamířil těsně vedle branky.
10:12 Velká šance Grlického po breakové situaci.
10:00 Sledujeme vyrovnané utkání.
08:44 FBC rozehrávalo z útočného rohu, avšak signál se nepovedl a ohrožení hostující branky z toho nebylo.
07:59 Střela Šefčíka ze strany hřiště, zamířila nad branku domácího FBC.
07:13 Němec nebezpečně vystřelil od mantinelu.
06:55 Halama se po dobré kombinaci svých spoluhráčů dostal ke střele ze strany, Binder však skvěle zasáhnul.
05:55 Mikoláš z dobré pozice na středu hřiště přestřelil.
05:18 Nehila číhal před Binderem, ten ale míček mířící skrz brankoviště lapil.
03:45 Otrokovice zatím více na míčku, ovšem obrana FBC je pozorná.
02:28 Velká šance Chatrného z FBC, střílel ze strany hřiště po breakové situaci.
01:26 Hraje se v rychlém tempu už od úvodu. Nyní zblokovaná střela obranou FBC.
00:01 Buly pro FBC Ostrava.