• 60 59:57
    6:8
    (Peška)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - PSG PANTHERS OTROKOVICE 6:8
branky: 11. Radek Krajcigr, 29. Radek Krajcigr, 38. Václav Vavruška, 49. Daniel Štěrba, 50. Jan Peška, 60. Radek Krajcigr - 1. Jakub Grich, 2. Peter Nehila, 3. František Vykopal, 6. Samuel Kelemen, 17. František Vykopal, 40. František Vykopal, 44. František Vykopal, 49. František Vykopal; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 342; zásahy brankářů: Marek Netopilík 0, Jan Dvořák 9 - Adam Kohút 25; po třetinách: 1:5, 2:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Derka David (Trenér): Komentář trenéra, Davida Derky: https://youtu.be/i5q_5HnioL8 nKomentář hráče utkání, Radka Krajcigera: https://youtu.be/jBAJxI92-jM
60:00 Komentář hostů Ševčík Karel (Trenér): Komentář trenéra, Karla Ševčíka: https://youtu.be/36LxI83sETo nKomentář hráče utkání, Františka Vykopala: https://youtu.be/ge1noAMois8
60:00 Střely ve 3. části: 11:4
59:57 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:8
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #3 Jan Peška (6:8)
59:03 Štěrba střílí od mantinelu.
58:32 Hosté si přihrávají míček po celém hřišti.
57:52 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
57:28 Výborný zákrok Dvořáka.
56:44 Nyní Mlejnek ve velké šanci.
55:27 Domácí stále na útočné polovině, mají nespočet šancí.
54:15 Domácí rozehrávají v útočném rohu, do útoku se ale ženou hosté.
53:21 Slaný pálí z poloviny hřiště.
52:27 Slaný nyní rychlé tři střely.
51:06 Neskotečná šance Krajcigra brankou nekončí.
50:43 Štěrba se rozebíhá do útoku a jde do střely.
49:44 Buly vyhrávají domácí a hned znovu v útočných pozicích.
49:43 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:8
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #77 Radek Krajcigr (5:8)
49:25 Slaný ve velké šanci, ale přestřeluje.
48:49 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:8
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #55 Jakub Jirsa (4:8)
48:25 Buly vyhrávají domácí a jdou ihned do útočných pozic.
48:24 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 3:8
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #24 Peter Nehila (3:8)
47:10 Trestné střílení družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #88 František Vykopal.
47:10 Buly v v rohu domácích vyhrávají domácí, Stárek se rozebíhá a předává míček Peškovi.
46:24 Slaný nyní výborně zablokoval střelu.
45:46 Slaný u míčku, posílá Tichému, ale zpět už míček nechce.
44:35 Po nahrávce od Tichého do velkého brankoviště ve velké šanci Vavruška.
43:31 Buly vyhrávají hosté a domácí znovu ttlak po zisku míčku.
43:30 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 3:7
42:29 Celek hotsů rozehrává ve vlastním orhu, domácí hned jdou do tlaku.
41:39 Peška skvěle získává míček, posouvá na Vavrušku a ten přestřeluje.
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají domácí, hosté tentokrát nejdou napadat, čekají na polovině hřiště co domácí celek vymyslí za kombinační akci do které pouští Krajcigr a Mlejnek.
40:00 Střely ve 2. části: 9:3
39:39 Po šestém gólu hotsů vyhrávají buly hosté.
39:38 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 3:6
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #12 Martin Grlický (3:6)
38:03 Přesilovky se dočkali i hosté, začínají z lehka přihrávakama na polovině hřiště, s výrazně menším tlakem do zakončení než mají tuto třetinu domácí.
37:56 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
37:12 Třetí branka domácíh obrovsky nakopla jak diváky k fandění tak i hráče k neskutečnému tlaku do branky a k zakončení.
37:04 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #66 Daniel Štěrba (3:5)
36:24 I přesto, že domácí hrají přesilovku tak u míčku jsou převážně hosté. Zároveň také všechny střely domácíh jsou zatím do bloku.
35:18 Domácí mají druhou přesilovou hru a tak i větší šanci na zmenšení vedení hostů, začíná se střelou Slaného do bloku.
35:16 Vyloučen hráč #12 Martin Grlický družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
34:11 Krajcigr netrefuje poloprázdnou branku, ale jsme již znovu u míčku a do střely jde Stárek.
33:17 Tichý střílí jedovatou střelu k zadní tyči, Peška se ještě pokusil dorazit míček.
32:37 Domácí přecházejí na útočnou polovinu a Vavruška střílí do bloku.
31:09 Hosté roezhrávají na polovině hřiště, vrací se na vlastní polovinu a domácí si je rozebírají osobně.
30:17 Hosté rozehrávají v útočném rohu, míček posílají obráncům.
29:47 Tichý střílí od mantinelu na zadní tyč golmana hostů, dorazit míček do sítě se ještě pokusil Jirsa.
28:58 Po druhé brance domácích vyhrávají buly hosté a domácí ihned tlak na míček, který získává Peška.
28:57 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #66 Daniel Štěrba (2:5)
28:17 Vavruška posílá míček před branku na Pekárka, ten však nestihl v té rychlosti zareagovat.
27:15 Domácí rozehrávají v útočném rohu a do střely z otočky se dostává Vavruška.
26:32 Krajcigr získal míček, běží na branku, ale kličkou do dvou hráčů o míček přichází.
25:21 kouba je faulován a tak domácí rozehrávají u střídačky hostů, do střely se dostává Pekárek.
24:30 Do velké šance se nyní dostává Krajcigr s Peškou.
23:13 Tichý vybíhá od poloviny hřiště, dostává se do střely, ale golman hostů jeho střelu chytá.
22:44 Po nahrávce od Jirsy se do velké šance dostává Krajcigr, ale branku netrefuje.
21:34 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu a hned se přesouvají do útoku kde si připisují další dobrou šanci.
20:53 Oba týmy na hrací plochu posílají čerstvé síly a hosté se rozebíhají do útoku, ale ztrácí míček a Vavruška jde do střely.
20:01 PRvní buly drhé třetiny vyhrávají domácí a hned na nich jde vidět větší snaha vyrovnat brankový stav a teda větší tlak na branku hostů.
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:29 Hosté u míčku, pokouší se dostat na útočnou polovinu, ale domácí jim to zatím svým tlakem nedovolují.
18:16 Domácí aktivně napadají po celé ploše hrací plochy, ale bez zisku a hosty pouští k dalšímu zakončení.
17:37 Domácí nyní vytváří velký tlak do branky hostů, ale nemohou se dostat k zakončení.
17:21 Pekárek v šanci, ale přestřeluje.
16:38 Vavruška kombinuje s Pekárkem a dostávají se do střelecké šance.
16:16 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 1:5
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #33 Jiří Halama (1:5)
15:37 Domácí si přihrávají na polovině hřiště, Mlejnek se rozebíhá do střely, ale je faulován a tak domácí mají standartní situaci za polovinou hřiště.
14:52 Hosté přechází do útoku, kde míček získává Pekárek a posílá míček Koubovi před branku hostů.
13:50 Domácí se pokouší dostat na útočnou polovinu a do šance se dostává Krajcigr.
12:19 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu a v klidu si přihrávají na vlastní polovině a vyčkávají na rekace domácích.
11:24 Slaný přihrává Vavruškovi a ten branku přestřeluje.
10:21 Po první brance domácích vyhrávají buly domácí, Pekárek přihrává Mlejnkovi a hra se přesouvá na polovinu hostů.
10:20 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:4
10:02 Hosté získávají míček, ale v  zápětí ho ztrácí a inkasují branku.
09:30 První střelu na branku v přesilovce si připisuje Vavruška.
09:01 Všechny střely domácíh zatím pouze do bloku.
08:07 Domácí mají první přesilovou hru utkání a tak i větší šanci vstřelit branku.
08:06 Vyloučen hráč #24 Peter Nehila družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
07:10 Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, zatím výhodněji pro hosty.
06:20 Domácí roezhrávají od vlastní střídačky, Mlejnek posílá míček Štěrbovi a ten probíhá až k zakončení.
05:27 Buly vyhrávají domácí a jdou hned do útoku.
05:26 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 0:4
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #10 Samuel Kelemen, asistoval #97 Jakub Grich (0:4)
05:26 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Dvořák družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa
04:47 Hosté si připravují útočnou kombinaci, ale domácí je vytlačují až za branku.
04:04 Hosté v útoku, ale o míček je připravuje Slaný a domácí si jdou vystřídat.
03:02 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu a připravují se na přechod do útoku.
02:40 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
02:40 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 0:3
02:36 Štěrba získává míček a střílí do bloku.
01:41 Domácí celek rozehrává v útočném rohu a míček posílají obránci Mljenkovi.
01:17 Uběhla skoro jedna minuta a hosté si připisují další branku.
01:16 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 0:2
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #23 Filip Hrabal (0:2)
00:29 Po rychlé brance hotsů buly vyhrávají domácí a přebíhají do útočných pozic.
00:28 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Jakub Grich, asistoval #28 Lukáš Kubíček (0:1)
00:01 Oba týmy jsou již nastoupeny k zahajovací buly dnešního utkání, kterou vyhrávají hosté a domácí chtějí ihned získat míček.
00:00 Dobrý večer, vážení florbaloví diváci, vítáme vás u dnešního on-line přenosu.