6:2
    Vojtěch KÚN
    (Mühlfait)

Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:2
branky: 4. Tomáš Hanák, 17. Milan Meliš, 19. Tomáš Hanák, 41. Tomáš Hanák, 58. Tomáš Hanák, 59. Vojtěch Kún - 44. Šimon Kuczera, 53. Šimon Kuczera; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 182; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 16 - Jan Binder 23; po třetinách: 3:0, 0:0, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
58:26 GÓL Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #16 Martin Mühlfait (6:2)
58:26 Kún do prázdné brány už rozhoduje definitivně.
57:43 GÓL Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #35 Marek Beneš (5:2)
57:43 Beneš roztočil své dlouhé nohy, utekl dorážejícím hostům a předložil Hanákovi, který zřejmě rozhoduje.
57:05 Vyloučen hráč #50 Lukáš Pešat družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
56:44 Marek Beneš vysoko nad, hosté žijí.
56:43 Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #35 Marek Beneš.
56:43 Hanák mířící na volné zařízení faulován...trestné střílení.
55:10 Hosté v šesti.
53:20 Nejřív šance Havlase mimo, následně Hanák jen do Bindera. Odpověď domácích tak (zatím) nepřichází.
52:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #46 Šimon Kuczera, asistoval #50 Lukáš Pešat (4:2)
52:10 To, co se nad halou v Řepích už pár minut vznášelo, je tady. Hostující aktivita vede k jejich druhému gólu a předpověď počasí hlásí horký závěr utkání.
51:38 Pešatova tutovka ze středu končí mimo.
50:45 Dlouhý balon až na Mikoláška, jehož pokus vyráží až Kříž.
49:15 Na golmana teď nevyzrál ani dorážející Kreysa, který poprvé jen vyprášil výstroj Bindera, podruhé minul.
47:56 Svěží Péc se probil až k zakončení, které však sneslo přídomek propagační a Binder bez problému chytá.
46:08 Hosté teď aktivnějším týmem.
45:35 Brauer se natlačil až před Kříže, který za pomoci svých obránců dokázal odolat.
43:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:1
43:37 Hosté utekli 2 na 1 a tentokrát už mohou jásat, když Kučera překonává Kříže na jeho bližší tyčce.
40:07 GÓL Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #71 Ondřej Němeček (4:0)
40:07 Jak jednoduchý to může být. Hanák mezi třemi hosty lehce zakvedlal a následně nekompromisně vymetl. Druhý hattrick domácí sedmdesátsedmičky v řadě.
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
39:01 Největší šanci si FBC schovalo až na konec třetiny. Bohužel pro hosty vedle.
37:45 Další slibný brejk domácích končí opět na Binderovi.
34:32 Tatran pomalu přičítá nevyužité gólovky, kdežto hosté jsou momentálně rádi za jakoukoliv střelu směrem na Kříže.
31:10 Sehrávka na Vavrouška na střed. Vedle.
29:34 Tanečky s míčkem teď předvedl Sádlo, který tak obešel dva hostující hráče. Binder chytá.
27:50 Binder šel ven, ale ve skrumáži míček sotva odpálil a připravil si tak horké chvíle. Stav se nemění.
23:39 Za to, co teď Havlas nedal, mu zítra Mikuláš přinese tak možná brambory.
22:35 Kreysa ze středu, Binder posílá míček nad.
20:51 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #45 Daniel Chatrný.
20:51 Kříž nejdříve zneškodnil samostatný únik a posléze i nařízené trestné střílení. Stále 3:0.
20:10 Krásný ťukec hostí hned z úvodu. Brauer však jen do boční síťky.
20:00 Střely v 1. části: 11:5
18:17 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #72 Šimon Vavroušek (3:0)
18:17 Vavroušek už mohl střílet, ale vymyslel ještě něco lepšího a Hanák už nemohl neslíznout 100% smetanu.
17:34 Obrovskou šanci FBC z brejku teď likviduje už sedící Kříž.
16:28 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #71 Ondřej Němeček (2:0)
16:28 I když se hostující blok na Melišovu střelu chystal, propálila domácí sedmdesátka vše, co jí stálo v cestě a na bližší tyčce prostřeluje Bindera. 2:0.
15:34 Vyloučen hráč #11 David Friedel družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
15:34 První početní výhoda pro Tatran.
13:25 Havlas svým obloučkem přehodil celý obranný val FBC a našel Hanáka, který však z voleje netrefuje zařízení.
12:36 Sádlo na Kreysu na středu, který nechává vyniknout Bindera.
11:13 V domácí sestavě lze dnes celkem snadno vyčíst pár absencí a změn. Jednou z nich je zatažení Milana Meliše na ůopzivi obránce.
05:18 Kreysa si to nebojácně namířil mezi dva a prošel. Střela sražená vedle.
03:30 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
03:30 Ťuk ťuk gól. Od Vavrouška přes Beneše až na střed k Hanákovi a domácí vedou.
02:34 První prácička i pro Kříže, který zněškodnil ránu Jakubce.
00:45 První horko před Binderem končí na hrudi zmíněného golmana FBC.
00:00 Dámy a pánové, fanoušci sportu a toho s děravým nesmyslem obvzlášť, krásný nedělní podvečer z SC Řepy, kde se Tatran představí poprvé od začátku října. V tomto souboji jim bude soupeřem ostravské FBC.