1

3.

série

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - BLACK ANGELS 3:4pn
branky: 1. Marek Bräuer, 28. Ladislav Gál, 46. Marek Bräuer - 7. Lukáš Sůva, 32. Matěj Boček, 50. Jakub Boček, N Jakub Renčín; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Jan Binder 19 - Daniel Körber 20; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #33 Ladislav Gál , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #17 Matouš Burian , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #53 Marek Bräuer , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #99 Jakub Renčín a vstřelil rozhodující gól (3:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #73 Pavel Barabáš , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráčů najdete zde.
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
64:20 Pešat pálí pouze do bloku.
63:01 Pešat zkusil něco vymyslet za bránou Korbera, jediné co se stalo bylo, že ztratil míček.
61:34 Na míčku se drží Blaci.
60:51 Prodloužení zatím bez střely.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:56 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
57:35 Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
56:47 Boček J. mohl zakončovat do prázdné, ale minul míček.
55:03 Hosté hrají v plném počtu.
54:30 Ostrava zatím bez zajímavější střely na Korbera.
53:03 Vyloučen hráč #46 Jan Bauman družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:03 Bauman nepěkně fauloval Gála a domácí mají šanci vstřelit třeba rozhodující gól.
51:21 Zajímavou šanci hostů eliminuje Binder vyražením míčku.
49:41 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #7 Matěj Boček (3:3)
49:21 Doležal vyzkoušel Binderovu pozornost, ten se však překonat nenechal a míček vyráží.
47:32 Novotný to vzal na sebe a vypálil z půlky, Binder bez problémů chytá.
46:28 Zajímavá rozehrávka Blacků kousek od brány nepřinesla hostům ani střelu na bránu.
45:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #50 Lukáš Pešat (3:2)
44:21 Chatrný ze středu, míček nakonec míjí bránu.
42:26 Ostrava se snažila něco vymyslet na polovině Blacků, avšak vzápětí přichází o míček.
41:02 Parádní zásah Bindera, který vychytal skoro stoprocentní gól.
40:01 Buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:52 Hosté kombinují v útočném pásmu.
36:23 Ostrava už se dobrou minutu drží na své polovině.
35:03 Blaci dneska velmi vysoko napadají a dost ztěžují rozehrávku domácím.
33:47 Domácí hrají v plném počtu.
32:30 Burian z první vysoko nad.
31:47 Vyloučen hráč #46 Šimon Kuczera družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
31:06 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #71 Jakub Boček (2:2)
30:15 FBC si nyní chvíli drželo míček na svých hokejkách a ušetřilo si pár cenných sekund. Nyní na míčku Blaci.
29:36 Neklan dvakrát prozkoušel Bindera, prvně střelou a hned na to ještě dorážkou.
29:12 Vyloučen hráč #85 Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
28:15 Hra se přelévá za strany na stranu.
27:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #16 Lukáš Herblich (2:1)
26:34 Gál parádně vybojoval míček, dokonce se dostal ke střele, avšak po teči protihráče letí míček mimo hřiště.
24:43 Hra je na obou stranách velmi aktivní, akorát střel moc nevidíme.
23:01 Neklan poslal míček přímo do bloku Pešata.
21:32 Blaci drží míček na svých holích na vlastní polovině.
20:01 Buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:01 Gal si fámozně vyjel zpoza brány Korbera, finální střela bohužel míří nad.
17:16 Hraje se nahoru dolů.
16:02 Chatrný to zkusil z otočky, střela to byla sice pěkná, ale letěla mimo bránu.
15:17 Domácí hrají v plném počtu.
13:44 Boček J. z první míjí bránu.
13:17 Vyloučen hráč #79 Patrik Němec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
12:21 Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro hosty.
11:37 Hosté vyvíjeli vysoký tlak na rozehrávku domácích, ti se však nenechali zastrašit a dokázali se dostat do útočného pásma. Nyní kombinují na polovině Blacků.
10:26 Bauman vyhodil míček zpoza své brány, dokonce sám sebe "vypnul" a ještě namazal Pobořilovi na střelu.
08:54 Šubert si projel hřiště, vypálil pořádnou bombu, Korber byl však na tento pokus připraven.
07:05 Neklan to zkusil z první, balónek mu však skákal, a tak jeho střela míří vysoko nad.
06:38 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #86 Adam Bouček (1:1)
05:17 Blaci obléhají útočnou polovinu.
02:56 Domácí drží míček na své polovině a uklidňují hru po několika nebezpečných střelách na Bindera.
01:52 Nyní je na scéně opět první ostravská lajna, akorát po střele do bloku ztrácí míček a Blaci se dostávají do útoku.
00:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #46 Šimon Kuczera (1:0)
00:21 Náramná kombinace Kuczery s Braurem nemohla skončit jinak než gólem.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.