• 60 59:12
    18:1
    ()

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FB Hurrican Karlovy Vary 18:1
branky: 3. Matěj Netrefa, 10. Daniel Maxa, 15. Tom Ondrušek, 15. Antonín Votava, 19. Lukáš Kafka, 20. Marek Vávra, 20. Antonín Votava, 32. Michal Podhráský, 42. Lukáš Kafka, 43. Matěj Netrefa, 48. Ondřej Štefek, 50. Martin Skřivánek, 52. Michal Podhráský, 54. Tom Ondrušek, 55. Martin Skřivánek, 57. Ondřej Vošta, 60. Daniel Maxa, 60. Martin Skřivánek - 40. Daniel Kalaš; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 13, Karel Hodík 1 - Jan Eckhardt 13, Kryštof Ernst 5; po třetinách: 7:0, 1:1, 10:0
60:00 Střely ve 3. části: 14:6
59:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 18:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Martin Skřivánek bez asistence (18:1)
59:12 Další rychlý gól opět z buly.
59:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 17:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #95 Michal Podhráský (17:1)
59:08 Zase využitá chodovská přesilovka.
57:51 Vyloučen hráč #13 Filip Eliáš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:51 Další vyloučení ze strany hostů.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 16:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #83 Antonín Votava (16:1)
56:26 Skvele opět Vošta s Votavou.
54:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 15:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Martin Skřivánek, asistoval #4 Daniel Maxa (15:1)
54:48 Patnáctý gól přidává Martin skřivánek.
53:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 14:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #21 Marek Vávra (14:1)
53:20 Opět se prosazuje duo Ondrušek a Vávra.
51:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Michal Podhráský, asistoval #21 Marek Vávra (13:1)
51:23 Chodovskou přesilovku využil Marek Vávra.
51:03 Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:03 Chodov si zahraje druhou přesilovku.
49:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:1
49:47 Daniel Maxa našel volného Martina Skřivánka.
47:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #25 Tom Ondrušek (11:1)
47:42 Ondřej Štefek dává svůj první gól v mužské Superlize. Gratulujeme!
47:31 Ondřej Vošta střílí střelou po zemi, kterou Kryštof Ernst vyráží.
46:11 Jiří Bauer střílí míček z rozehrávky za mantinel.
44:57 Petr Torma blokuje střelu Antonína Votavi.
42:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Matěj Netrefa, asistoval #14 Ondřej Vošta (10:1)
42:50 Střídání brankáře. Nový brankář #84 Kryštof Ernst družstva FB Hurrican Karlovy Vary
42:50 Desátý gól přidává Matěj Netrefa.
41:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #29 Martin Skřivánek (9:1)
41:44 Lukáš Kafka se opět trefuje.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 11:4
39:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Daniel Kalaš, asistoval #55 Matyáš Velc (8:1)
39:52 Na závěr druhé třetiny první branku Varů trefuje Daniel Kalaš.
39:35 Jan Eckhardt vyráží nohou střelu Daniela Maxi.
39:01 Peávě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:36 Šimon Doubek netrefuje nahrávku od Antonína Votavi a padá.
36:09 Filip Eliáš blokuje střelu Lukáše Kafky.
34:45 Tom Ondrušek zkouší střelu ze zášvihu, ale ta končí vedle branky.
31:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Michal Podhráský, asistoval #14 Ondřej Vošta (8:0)
31:59 Michal Podhráský zvyšuje na 8:0.
29:15 Votava na Voštu, ten zkouší backhandem, ale brankář hostů vyráží míček helmou.
28:23 Šimonu Doubkovi ujíždí míček z pokusu o střelu, ale v zápětí míček bere a nahrává spoluhráči.
25:51 Jan Eckhardt vychytává opět střelu Jiřího Bauera.
23:45 Jiří Bauer zkouší loba až k bráně, ale golman hostů míček chytá do ruky.
21:08 Daniel Kalaš nejprve zůstává ležet na zemi, poté odchází na střídačku a drží se za hlavu.
20:01 Úvodní buly vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 11:5
19:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava bez asistence (7:0)
19:44 Antonín Votava se trefuje do míčku ze vzduchu.
19:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #25 Tom Ondrušek (6:0)
19:07 Marek Vávra zavěšuje do pravé šibenice.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
18:40 Skřivánek na Kafku a je z toho další gól.
17:46 Tým hostů hraje v plném počtu.
17:01 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #55 Matyáš Velc.
17:01 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Karel Hodík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
17:01 Za tvrdý faul domácího týmu provede Matyáš Velc trestné střílení
15:46 Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
15:46 Je tu první vyloučení zápasu a Chodov si zahraje přesilovku.
14:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #22 Matěj Netrefa (4:0)
14:12 Neuvěřitelně rychlá akce hned po buly, ze které padá gól.
14:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
14:08 Tom Ondrušek zvyšuje na 3:0.
12:10 Stejná standardka pro hosty,  ale míček ale přeskočil branku.
11:54 Vary blokují rozehrávku domácích na velkém brankovišti.
09:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #25 Tom Ondrušek (2:0)
09:21 Tom Ondrušek nachází Daniela Maxu, který se trefuje.
07:34 Ondřej Lupoměch teď přesně chytil silnou střelu Jana Langa.
06:27 První velká šance hostů, která končí za mantinelem.
05:01 Antonínu Votavovi ujíždí míček z florbalky, a tak ho získávají soupeři.
02:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Matěj Netrefa, asistoval #83 Antonín Votava (1:0)
02:09 První gól zápasu trefuje Matěj Netrefa.
01:22 Matěj Netrefa promachuje svou střelu.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme vás na 10. kole Livesport Superligy, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a FB Hurrican Karlovy Vary.