• 59 58:19

• 59 58:19
    2

FbŠ Bohemians - FBC Liberec 8:3
branky: 6. Patrik Šebek, 14. Jan Řehoř, 15. Jaroslav Petrák, 22. Jakub Buršík, 24. Karel Petrák, 27. Jakub Buršík, 43. Karel Petrák, 54. Jaroslav Petrák - 1. Šimon Stránský, 24. Jan Světlík, 45. Michal Václavík; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1 + Jan Malič OS:4 + Prokop Ferdan OS + Šimon Stránský OS; využití: 1:0; diváků: 1085; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 25 - Daniel Műck 34; po třetinách: 3:1, 3:1, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
59:59 Zápas je u konce, domácí zaslouženě vyhrávají.
58:46 Bohemka bude dohrávat zápas v přesilovce. Stránský si neodpustil několik slov na výkon rozhodčích.
58:19 Vyloučen hráč #28 Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
58:19 Vyloučen hráč #28 Šimon Stránský družstva FBC Liberec - osobní trest
57:39 Forman fauluje Stránského a Liberec opět na míčku v rohu.
56:46 Světlík v další šanci, dnes hraje velmi dobré utkání.
53:29 Pěkná kombinace domácích a J. Petrák se znovu prosazuje.
53:06 GÓL FbŠ Bohemians! 8:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #5 Martin Kisugite (8:3)
51:34 Velká chyba Šebka v rozehrávce, ale Dlesk nedokázal prostřelit Zavřela.
49:46 Dobisík teď připravil dobrou šanci pro Karla Petráka, ale ten se nedokázal prosadit.
47:31 Světlík v dobré šanci, ale bohužel pro Liberec jeho střelu na bližší tyč Zavřel chytá.
45:06 Liberec snižuje na rozdíl čtyř branek.
44:40 GÓL FBC Liberec! 7:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #77 Michal Václavík, asistoval #7 Jakub Kárník (7:3)
43:04 Petrák se prosazuje v přesilové hře po další přihrávce Formana.
42:45 GÓL FbŠ Bohemians! 7:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #81 Filip Forman (7:2)
42:11 Začíná přesilová hra domácích.
40:47 Pastor promáchl v dobré příležitosti při svém prvním střídání.
40:14 Začíná třetí třetina a na buly i potřetí úspěšnější hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 12:12
39:56 Několik emocí na obou stranách a na obou stranách padly osobní tresty.
39:54 Vyloučen hráč #38 Jan Malič družstva FbŠ Bohemians - osobní trest
39:54 Vyloučen hráč #38 Jan Malič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování
39:32 Vyloučen hráč #55 Prokop Ferdan družstva FBC Liberec - osobní trest
39:32 Vyloučen hráč #55 Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
39:32 Vyloučen hráč #55 Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za opakované přestupky
38:16 Bohemka se snaží aktivně napadat, ale Ferdan s Václavíkem rozehrávku zvládli na výbornou.
37:06 Karel Petrák ve velké šanci, ale Mück opět výborný.
35:09 Hra se nyní vyrovnala, Liberec měl několik šancí, ale zatím střílejí těsně mimo nebo končí na těle Kuby Zavřela.
34:06 Hronek v samostatném úniku, ale Mück chytá.
33:37 Stránský v šanci, ale Zavřel nadvakrát skvělý.
32:11 Timeout FBC Liberec
30:53 Přesilová hra zatím bez větších šancí, střela Buršíka zablokována.
29:26 Vyloučen hráč #9 Radek Valeš družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:03 Rychlý protiútok Liberce zakončený pěknou střelou nad nohu, ale Zavřel stihl zareagovat a chytá.
26:48 Pěkná kombinace domácích a po přihrávce Kawuloka se trefuje Buršík, který má v posledních zápasech střeleckou formu.
26:44 GÓL FbŠ Bohemians! 6:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #11 Ondřej Kawulok (6:2)
24:12 Po shlédnutí videa branka platí a Liberec snižuje.
23:38 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #28 Šimon Stránský (5:2)
23:36 Dorážkou střely Filipa Formana se prosazuje Karel Petrák a Bohemka dominuje dnešnímu utkání, před pěknou kulisou.
23:19 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
21:48 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #81 Filip Forman (4:1)
21:48 Po přihrávce Formana se ze vzduchu trefuje Buršík.
20:11 Druhá třetina a na buly opět úspěšnější Liberec. Na hřišti už vidíme i první lajnu domácích.
20:00 Střely v 1. části: 16:7
18:31 Domácí zatím většinu času na míčku, nyní v šanci Šebek, ale Mück zázračně chytá.
15:39 Dleskova střela ze střední vzdálenosti, ale Zavřel si připisuje jistý zákrok.
14:51 Po přihrávce Virgy se nádherně do víka trefuje Petrák a domácí zatím po zásluze vedou.
14:48 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #87 Samuel Virga (3:1)
13:39 Petrák proběhl po levém mantinelu a Řehoř se z dorážky nemýlil a domácí vedou.
13:38 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #77 Jaroslav Petrák (2:1)
11:39 Petrák z výběhu jen do dalšího bloku Šoltyse.
08:34 Šoltys výborně zablokoval střelu Rozkovce do prázdné branky.
06:08 Hra přerušena pro zranění Stránského, doufejme, že bude hvězda Liberce brzy zpátky.
05:44 Je vyrovnáno. Šebek se prosazuje pěknou střelou po zemi.
05:43 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #87 Samuel Virga (1:1)
05:36 Závar před brankou Liberce, ale Mück pozorný.
03:29 První střela domácích, Petrák přestřeluje branku.
02:04 Liberec v několika šancích. Za zavřelem zazvonilo břevno.
00:54 Úvodní rychlá branka Liberce. Liberec se ujímá vedení.
00:32 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #55 Prokop Ferdan (0:1)
00:01 Úvodní buly zápasu pro hosty, kteří začínají první útok.
00:00 Vítejte u dnešního online přenosu z 2.kola Livesport Superligy mezi domácí Bohemkou a hosty z Liberce. Tribuny se nám pomalu plní a vše bude brzy připraveno k úvodnímu buly dnešního zápasu. Přeji Vám příjemný sportovní zážitek.