(Ptáčník)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Florbal TJ Kobylisy - TJ Turnov 5:10
branky: 19. Lukáš Panenka, 25. Lukáš Panenka, 26. Daniel Havlíček, 48. Jan Hrdlička, 57. Ondřej Filip - 10. Jaroslav Šmída, 12. Jaroslav Šmída, 13. Šimon Janoušek, 13. Lukáš Maršík, 28. Tomáš Vitásek, 32. Tomáš Jiránek, 50. Lukáš Maršík, 52. Štěpán Matěcha, 56. Emil Hejduk, 60. Lukáš Švitorka; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 5:2; využití: 1:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Marek Paleček 3, Ondřej Kudrnáč 10 - Petr Suchomel 20; po třetinách: 1:4, 2:2, 2:4
60:00 Komentář hostů Záleský František (Trenér): Kromě jedné pasáže ve druhé třetině jsme byli po celý zápas jasně lepší a zaslouženě jsme vyhráli. Jsem velice rád, že jsme si zkušeně pohlídali konec a vyhnuli se dalšímu dramatu. Děkuji soupeři za zápas a fanouškům za podporu.
60:00 Komentář domácích Kobliha Lukáš (Vedoucí): Chladný přístup k zápasu nám sebral šanci snížit stav série. Zítra to bude boj, který doufáme vyhrajeme. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:40 Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
59:16 GÓL TJ Turnov! 5:10
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #66 Jiří Ptáčník (5:10)
59:16 Napodruhé ale trefuje a je rozhodnuto...
58:56 Švitorka míjí prázdnou bránu
57:56 Domácí znovu v šesti.
57:40 Havlíček nad.
56:51 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:9
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #25 Ondřej Filip, asistoval #3 Ondřej Kočí (5:9)
56:51 Ondra "Drobek" Filip dává nekompromisní střelou pod víko ještě šanci domácím na obrat
56:18 Vyloučen hráč #2 Tomáš Jiránek družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování florbalky
56:15 Domácí v šesti!
55:36 Timeout Florbal TJ Kobylisy
55:36 GÓL TJ Turnov! 4:9
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #17 Štěpán Matěcha (4:9)
55:36 Hosté bohužel proměňují přesilovku a s domácími to nevypadá bohužel dobře... budeme věřit na zázraky!!!
54:05 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
53:03 Hosté v plném počtu
51:52 GÓL TJ Turnov! 4:8
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #29 Jakub Janoušek (4:8)
51:52 .........
51:03 Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
51:03 První přesilovka i pro domácí, snad v ní neinkasují...
50:41 Panenkova nebezpečná střela končí na pupku Suchomela.
49:30 GÓL TJ Turnov! 4:7
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #17 Štěpán Matěcha (4:7)
49:30 Po domácím tlaku se z ničeho nic prosazuje turnovský Maršík.
47:36 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #68 Tomáš Klouda (4:6)
47:36 Hrdlička z první překonává Suchomela!
46:50 Těžký a pěkný zákrok Kudrnáče!
46:02 Maršík nadvakrát neuspěl proti Kudrnáčovi
45:20 Hezká kombinace domácích knčí střelou nad.
44:15 Tyč po střele Šimáčka!
43:05 Klouda končí na stídačce hostů
41:25 Začátek 3. třetiny zatím ve v tempu, které jsme v tomto zápase ještě neviděli. Je to rychlé jak TGV na francouzské železnici.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
37:53 Pozlerova střela po teči mimo.
36:59 Domácí oslabení ubránili a je to znova 5 na 5.
34:59 Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
33:07 Vyloučen hráč #43 Vojtěch Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
31:58 Fíla Janeba důležitým zákokem na brankové čáře zamezuje dalšímu inkasovanému gólu.
31:08 GÓL TJ Turnov! 3:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #2 Tomáš Jiránek, asistoval #17 Štěpán Matěcha (3:6)
31:08 Jiránek vymetl šibenici a zvyšuje vedení Turnova.
29:27 Hrdlička ze středu mimo.
27:50 GÓL TJ Turnov! 3:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #29 Jakub Janoušek (3:5)
27:32 Na další střelu Vitáska byl už Kudrnáč krátký.
27:32 Hezký zákok Kudrnáče po střele Vitáska
26:25 Vyloučen hráč #43 Vojtěch Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:25 První přesilovka pro hosty
25:00 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #91 Adam Kropík (3:4)
25:00 Nejdříve Lukáš "doktor" Panenka hezky uklidil k tyči a následně nedal Suchomelovi šanci Havlíček. Rázem je to pouze o jeden gól!
24:16 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #43 Vojtěch Semerád (2:4)
23:21 Střela Janouška pouze do Kudrnáče
22:33 Semerád trestuhodně nad.
21:49 Tyčka po střele Šimáčka!
20:00 Úvodní buly 2. třetiny tentokráte pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
18:10 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka bez asistence (1:4)
18:10 Panenka dalekonosnou střelou z vlastní poloviny vymetá šibenici a snižuje na 1:4!
15:05 Havlíček baseballově těsně vedlě hostující branky.
12:55 GÓL TJ Turnov! 0:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #29 Jakub Janoušek (0:4)
12:55 Střídání brankáře. Nový brankář #26 Ondřej Kudrnáč družstva Florbal TJ Kobylisy
12:55 3 rychlé góly znamenají střídání domácího brankáře Palečka. Nutno dodat, že ty góly nebly jeho.
12:06 GÓL TJ Turnov! 0:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #22 Emil Hejduk (0:3)
11:48 GÓL TJ Turnov! 0:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #17 Štěpán Matěcha (0:2)
09:28 GÓL TJ Turnov! 0:1
09:28 Hosté se z nenápadné akce ujímají vedení v zápase.
07:45 Alex Meki by obstál i ve fotbale, když nekopromisním odkopem zastavuje šanci souprře.
06:09 Švitorkovu nepříjmnou střelu vyráží Paleček
05:03 První střela v podání hostujícího Matěchy blokuje Janeba.
03:30 Přečíslení 3 na 1 domácí nevyřešili dobře...
03:02 Kloudova nepovedení střela končí za mantinelem.
01:12 První pěkná střela od Semeráda končí ve výstroji Suchomela.
00:00 Úvodní buly pro domácí borce.
00:00 Hezký večer z kobyliské Šatna arény. Dnes nás čeká 3. utkání série play-down Národní ligy mezi domácím týmem Kobylis a hostujícími hráči z Turnova. Stav série je 2:0 pro Turnov, avšak obě utkání na severu republilky byly vyrovanné, tak uvidíme, jak to dopadne dnes.