(Faltová)
  • 60 59:20
    7:5
    Lucie SEIFERTOVÁ

Vánoční nadílka pro Bohemians! V posledním zápase roku si klokanky poradily s Boleslaví

Florbalistky Bohemians po brance | foto: FbŠ Bohemians

Také Extraliga žen v pondělí 19. prosince odehrála jedno utkání, v rámci něhož na půdu Mladé Boleslavi dorazily Bohemians. Poslední duel ženské elitní soutěže tohoto kalendářního roku klokanky ovládly ve druhé třetině a vezou tak domů cenné body.

FbŠ Bohemians - MITEL Florbalová akademie MB 8:5 (3:1, 2:2, 3:2)

Boleslav na svého soupeře naskočila ve velkém stylu a již po 23 vteřinách slavila branku z hole Kláry Hukalové. Ještě před první sirénou ale florbalistky Bohemians předvedly skvělý obrat a trojicí branek se dostaly do vedení 3:1. I za tohoto stavu ale pro tento zápas domácí Boleslav nepolevila a ve 37. minutě dokonce mohla vyrovnat na 4:4. Nařízené trestné střílení ale Barbora Doležálková neproměnila a jakoby za trest její tým za malou chvíli inkasoval další branku, která se zdála být tou rozhodující. Klokanky z Bohemians si tak po výhře 8:5 dokráčely pro další potřebné body a v tabulce tak aktuálně zaujímají 7. místo.

Branky: 13. Veselá, 17. Bočanová, 20. Minářová, 21. Havlová, 37. Pálková, 44. Bočanová, 46. Minářová, 60. Veselá - 1. Hukalová, 30. Kosová, 33. Doležálková, 53. Lytorova, 60. Seifertová. Rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht. Vyloučení: 0:2. Využití: 0:0. Zásahy brankářek: Kristýna Karli -5 - Klára Šimonová -8. | MATCH CENTER