Jiří CURNEY
    (Krbec)

Tatran přidal další výhru. Osmnáctý triumf v sezoně řídili Hanák a Havlas

Hráči Tatranu po gólu v TV derby | foto: Tatran Střešovice

Pondělní večer patřil televiznímu derby mezi pražskou Spartou a Střešovicemi. První celek tabulky ani v tomto zápase nezaváhal a výhrou 5:3 si připisuje své osmnácté vítězství v sezoně.

Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha 5:3 (2:0, 2:1, 1:2)

Sedmnáct zápasů nikým neporažené Střešovice vstoupily do pražského derby velmi dobře a již po deseti minutách hry nad Spartou vedly 2:0. Trefy Martina Šindeláře a Matěje Havlase byly až do 26. minuty těmi jedinými, které v televizním utkání padly, pak ale na kontaktní rozdíl snížil sparťanský Mikuláš Krbec a trochu tak rozproudil skóre. Tatran se totiž do druhé sirény prosadil ještě dvakrát a s pohodlným vedením 4:1 tak diktoval tempo hry. Oba góly ve druhé periodě vsítil Tomáš Hanák a společně s Matějem Havlasem, který v tomto utkání rovněž dvakrát skóroval, tak výrazně usměrnili vývoj tohoto derby. Sparta sice mocně dotahovala, nakonec ale padla výsledkem 3:5 a Střešovice tak prodlužují svou neporazitelnost.

Branky: 5. Šindelář, 11. Havlas, 35. Hanák, 38. Hanák, 48. Havlas - 26. Krbec, 57. Bartoš, 59. Curney. Rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. Diváci: 257. Zásahy brankářů: Tomáš Jurco 13 - Martin Beneš 16. | MATCH CENTER | Živě na ČT sport