|
||||
IČO: | 61387991 | |||
Mobil: | +420 737 203 860 | |||
E-mail: | info@ceskyflorbal.cz | |||
URL: | www.ceskyflorbal.cz |
Zápasy
Regionální liga mužů - skupina 3 - 25. kolo
Unihoc Aréna Praha
Unihoc Aréna Praha
Unihoc Aréna Praha
Unihoc Aréna Praha
Regionální liga mužů - skupina 3 - 26. kolo
SH TJ Kobylisy
SH TJ Kobylisy
PH a SČ soutěž mužů - skupina E - 12. kolo
2. liga juniorů - skupina 3 - 1. utkání finále - play-off
SH ZŠ Kunratice
3. liga dorostenců - skupina 3 - A - 6. kolo
ZŠ Jiráskova Benešov
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3 - 10. kolo - 1. koš
Jedenáctka VS
Jedenáctka VS
Jedenáctka VS
Jedenáctka VS
Jedenáctka VS
Jedenáctka VS
Jedenáctka VS
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3 - 10. kolo - 2. koš
Jedenáctka VS
Jedenáctka VS
Jedenáctka VS
Jedenáctka VS
Jedenáctka VS
Jedenáctka VS
Jedenáctka VS
Jedenáctka VS
Jedenáctka VS
Jedenáctka VS
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3 - 10. kolo - 3. koš
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - A - 10. kolo - 1. koš
SH BIOS Kladno
SH BIOS Kladno
SH BIOS Kladno
SH BIOS Kladno
SH BIOS Kladno
SH BIOS Kladno
SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - A - 10. kolo - 2. koš
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - A - 10. kolo - 3. koš
ZŠ Rudná - malá
ZŠ Rudná - malá
ZŠ Rudná - malá
ZŠ Rudná - malá
ZŠ Rudná - malá
ZŠ Rudná - malá
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - A - 10. kolo - 4. koš
SH BIOS Nové Strašecí
SH BIOS Nové Strašecí
SH BIOS Nové Strašecí
SH BIOS Nové Strašecí
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - A - 10. kolo - 5. koš
SH BIOS Kladno
SH BIOS Kladno
SH BIOS Kladno
SH BIOS Kladno
SH BIOS Kladno
SH BIOS Kladno
SH BIOS Kladno
SH BIOS Kladno
SH BIOS Kladno
SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - A - 10. kolo - 6. koš
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 1. koš
SH Jižní Město
SH Jižní Město
SH Jižní Město
SH Jižní Město
SH Jižní Město
SH Jižní Město
SH Jižní Město
SH Jižní Město
SH Jižní Město
SH Jižní Město
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 2. koš
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 3. koš
SH ZŠ Nehvizdy
SH ZŠ Nehvizdy
SH ZŠ Nehvizdy
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 4. koš
SH Jižní Město
SH Jižní Město
SH Jižní Město
SH Jižní Město
SH Jižní Město
SH Jižní Město
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 5. koš
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 6. koš
ZŠ Zeleneč
ZŠ Zeleneč
ZŠ Zeleneč
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 7. koš
Hala Borky
Hala Borky
Hala Borky
Hala Borky
Hala Borky
Hala Borky
Hala Borky
Hala Borky
Hala Borky
Hala Borky
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 8. koš
Hala Borky
Hala Borky
Hala Borky
Hala Borky
Hala Borky
Hala Borky
Hala Borky
Hala Borky
Hala Borky
Hala Borky