Tatranská rošáda v brankovišti. Draslar do Varů, náhrada z Bleků

Brankář Black Angels Daniel Körber | foto: BLACK ANGELS

Střešovičtí florbalisté udělali změnu v rámci brankoviště. K reprezentantovi Tomášovi Jurcovi přibyla konkurence v podobě Daniela Körbera, který doposud působil v Black Angels.


Zkušený 28letý odchovanec florbalu v Karlových Varech, jenž působil u Black Angels už od dob první ligy a pomohl jim k postupu do nejvyšší soutěže, si superligu poprvé zachytá v jiném dresu. V minulosti sice Körber působil v Mladé Boleslavi, leč coby junior tehdy do zápasu nezasáhl a pouze v osmi případech kryl záda zkušenějším kolegům.

Doposud se v Blecích poctivě dělil o minutáž s Ondřejem Matiáškem. V minulém ročníku dostal díky zranění svého kolegy výhradní prostor mezi tyčemi a byl jedním z pilířů defenzivy celku ze severu Prahy. V Tatranu by měl ulevit Jurcovi a být plnohodnotnou zálohou.

Dosud se o post dvojky dělili junioři Lev Kliment a starší Adam Draslar, který ale v úvodu sezony laboroval se zraněním. Po návratu mu nevyšlo pohárové utkání právě proti Black Angels a vedení ambiciózních Střešovic se tak rozhodlo poslat brankáře, který chytal za juniorskou reprezentaci na posledním šampionátu, poslat na zkušenou do Karlových Varů, proti nimž shodou okolností v uplynulém ročníku v superlize debutoval a kde by měl dostat více prostoru.

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se