Tatran v TV utkání rozstřílel Vítkovice! Beneš zapsal hattrick

Tatran po gólu v zápase proti Vítkovicím | foto: Tatran Střešovice

V pondělí se v Livesport Superlize odehrála atraktivní repríza superfinále mezi Tatranem a Vítkovicemi, kterou suverénně ovládl domácí Tatran.


Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:1 (2:0, 2:1, 4:0)

Televizní utkání bylo celé v režii domácího Tatranu, a to i přesto, že se v něm potkaly celky z první a druhé příčky tabulky. Už v první periodě se ale Střešovice díky Marku Benešovi dostaly do dvoubrankového vedení a Vítkovice měly co dohánět. Sice se jim podařilo ztrátu stáhnout na kontaktních 1:2, když se Šimon Hatala ve druhé periodě prosadil šťastnou trefou mezi nohy, na skvělý herní výkon Tatranu to ale nestačilo. Od tohoto momentu se rytířům už nepodařilo ani jednou skórovat a Tatran si tak jen poklidně hlídal své narůstající vedení.

Hlavní hrdina utkání Marek Beneš navíc zkompletoval hattrick, když pár sekund před koncem druhé třetiny počtvrté rozvlnil síťku za zády vítkovického gólmana Lukáše Součka. Tatran za stavu 8:1 suverénně zvítězil a pozice lídra superligové tabulky mu tak bude i nadále náležet. Naopak Vítkovice se touto prohrou první příčce oddálily a budou muset bojovat o tu druhou.

Branky: 2. Beneš, 20. Beneš, 33. Eliáš, 40. Beneš, 41. Havlas, 52. Havlas, 58. Šimek, 60. Hanák - 29. Hatala. Rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. Diváci: 327. Zásahy brankářů: Tomáš Jurco 26 - Lukáš Souček 15. |MATCH CENTER 

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se