Ostrava uhlídala nepříjemný BUTCHIS, dvakrát se trefil Chatrný

Radost ostravských florbalistů v rámci Livesport Superligy | foto: FB Hurrican Karlovy Vary

Druhý duel BUTCHISu mezi florbalovou elitou se uskutečnil v Ostravě. Na závěr víkendového programu Livesport Superligy jej hostilo FBC Ostrava, jež nemělo vůbec jednoduchou cestu za body. I díky dvěma trefám Daniela Chatrného však slaví vítězství a premiérový úspěch před svými fanoušky v základní části.


FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – BUTCHIS 6:4 (1:0, 3:2, 2:2)

Defenzivu Pražanů zlomilo FBC až v závěru první třetiny, kdy proměnil trestné střílení Daniel Chatrný. V následující fázi utkání pak začaly padat branky na obou stranách hřiště a Ostrava měla co dělat, aby uhájila aspoň těsné vedení. Teprve zkraje závěrečné fáze zvyšoval Chatrný na třígólový rozdíl, jenž ale BUTCHIS vyhecoval k další aktivitě. Hosté postupně snížili na 4:5 a až ostravská pojistka z poslední minuty definitivně rozhodla o vítězství domácích.

Pro FBC šlo o premiérové představení na domácí půdě v sezoně 2023/2024. A hned na první pokus dopadlo úspěšně. Zato BUTCHIS i po dvou kolech stále čeká na úvodní bodový zisk v Livesport Superlize.

Branky: 19. Chatrný, 24. Kuczera, 29. Pum, 38. Košarišťan, 42. Chatrný, 60. Bräuer – 28. Pecha, 31. Waldhauser, 42. Novotný, 46. Pecha. Rozhodčí: Čížek – Laštovička. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Diváků: 112. Zásahy brankářů: Binder 22 – Hlinák 18. MATCH CENTER | OHLASY

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se