Bolka pojede v nové sezoně ve finském stylu

Trenér Mladé Boleslavi Joonas Naava | foto: Martin Flousek, Florbal Mladá Boleslav

V úterý 12. září začíná nová superligová sezona také pro Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. A bude to sezona ve finském stylu. Bolku totiž vede do ročníku 2023/2024 kouč Joonas Naava. Třiačtyřicetiletý finský odborník bude prvním plnohodnotným trenérem ze severských zemí v české nejvyšší florbalové soutěži.


V Bolce začíná nová doba. Její nový trenér Joonas Naava je svěžím prvkem pro hráče, klub, florbalovou Livesport Superligu a vůbec celé prostředí mladoboleslavského sportu.

"Na superligový start se těším opravdu moc. V každém zápase chceme směřovat k našemu cíli, který je samozřejmě nejvyšší možný. Chceme vyhrát, což je pro Bolku přirozená meta. Cítím, že náš tým je opravdu hladový a motivovaný. Společně se každý den soustředíme na naši práci, abychom na konci dostali to, co chceme," řekl Joonas Naava.

Pod jeho vedením Bolka během letní přípravy vyhrála domácí ŠKO-ENERGO CUP i Umeå Scandic Cup ve Švédsku. "A teď uděláme maximum, abychom získali i další dvě trofeje," vyhlásil Naava a myslí tím Livesport Superligu a Pohár Českého florbalu.

Trenér Joonas Naava při poradě v šatně Mladé Boleslavi | foto: Martin Flousek, Florbal Mladá Boleslav

Ještě před superligovým rozjezdem si Naava zahrál hlavní roli i v novém předsezonním videu Bolky, které originálně odkazuje právě na jeho nástup na mladoboleslavskou adresu.

Teď už se blíží i Naavova superligová premiéra. Bolka otevře sezonu speciálním zápasem pro školáky z Mladoboleslavska, dohrávka 1. kola proti FBC 4CLEAN Česká Lípa se hraje v úterý 12. září od 10.00 hodin. Utkání je také volně přístupné všem divákům. Ve standardním čase Bolka poprvé nastoupí hned v sobotu 16. září, kdy bude od 19.00 hodin soupeřem FBC Liberec.


Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se