Bohemians vyzvou Vary, v Liberci dojde na School Match!

Bohemians slavící se svými fanoušky | foto: FbŠ Bohemians

Program Livesport Superligy se rozjel na plné obrátky. Během pracovního týdne nabídne další dva duely. Ve středu se poprvé od vypadnutí z Poháru mistrů ukáží na domácím hřišti Bohemians, v pátek poté přijde na řadu další School Match, rozdá si to v něm v rámci severočeského derby Liberec s Českou Lípou.


Vrátit se po nešťastném vypadnutí z Poháru mistrů na vítěznou vlnu, s tímto plánem rozhodně vstoupí Bohemians do středečního duelu s Karlovými Vary. Západočeši zatím na své první ligové body čekají, v prvním kole totiž Karlovarští nestačili na FBC Ostrava. Čeká je však velká výzva, hráči Bohemians vstoupili skvěle do nového ročníku, když přemohli obhájce titulu ze Střešovic na jeho hřišti a do zápasu s Karlovými Vary vstoupí jednoznačně jako favorité. Potvrzují to i vzájemné zápasy z předešlé sezony, ve kterých se v obou případech radoval pražský celek. Svěřenci Michala Jedličky nejprve vyhráli na západě Čech 14:4, v odvetě na domácím hřišti poté zvítězili 8:5. Budou se i tentokráte radovat klokani?

Druhý School Match v probíhající sezoně čeká Českou Lípu, tentokráte vyrazí pod Ještěd, kde vyzve domácí Liberec. Českolipský tým vstoupil do sezony na hřišti Mladé Boleslavi, kde před 785 diváky inkasoval vysokou prohru 3:15. Ve druhém zápase pro děti by rádi svěřenci Vladimíra Trčky zabojovali o první ligové body v sezoně, jelikož ani v druhém kole se neradovali z triumfu, když nedokázali dotáhnout slibně rozjetý zápas s Chodovem a padli 7:10. To Liberečtí se již jednou výhrou pyšnit mohou, na úvod sezony totiž vyprášili Vinohrady 11:2. Poté však i Liberec inkasoval vysokou porážku na hřišti Mladé Boleslavi. Naváže Liberec na první domácí úspěch v utkání pro školáky nebo se bude z prvních bodů v sezoně radovat Česká Lípa?

Program Livesport Superligy:

Středa 20. září
20:00 FbŠ Bohemians  - FB Hurrican Karlovy Vary | MATCH CENTER 

Pátek 22. září
09:00 FBC Liberec  - FBC 4CLEAN Česká Lípa | MATCH CENTER

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se